nasiona marihuany

Czym się różni faza po haszu a po grassie?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Mam pytanko, zawsze paliłem tylko trawsko, ale jeszcze nigdy nie paliłem haszyku. Dzisiaj w mojem łapska trafił gram twardej jak skała czekoladki :mrgreen: Nie wiem czym się różni faza po haszu od tej po zielu. Czy hasz jest mocniejszy od trawy? Słyszałem że faza nadchodzi dużo później niż po jaraniu topków. Czy trwa jakoś dłużej?? Piszcie wszystkie wasze spostrzeżenia, każde będzie przydatne. Pozdrawiam palaczy :alien:
 
G

Green

Guest
teoretycznie faza nie rozni sie niczym bo jak by porownac hasz i zielsko to tak samo jak wodka i spiryt

tyle ze w tym przypadku najpierw jest wodka a potem spiryt a w MJ mamy zielone a potem hasz :)
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
jakto sie nie rozni...rozni sie...nigdy nie mialem hashu ktory by mnie pobudzał...ziolko czest pobudza..hasg mnie bardziej zamula
 
G

Green

Guest
dlatego ze hasz jest mocnijeszy a nawet po pobudzajacej sativie mozesz miec stoned jezeli duzo jej spalisz
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
A działanie? Czy hasz działa mocniej, dłużej itp?? Podbno faza po haszu przychodzi po godzinie dopiero...
 
G

Green

Guest
jak po godzinie kto Ci takich bajek naopowidal no chyba ze go zjesz to ok ale palac efekt masz szybszy niz po zielonym
pozatym czy ty wogole wiesz co to jest hasz ???
i co to sa trichomy ??

dalej: czy dziala dluzej to juz zalezy z jakiej planty zostal zrobiony ale te nasze komercyjne haszysze sa gowno warte gdyz przewaznie sa mieszane z czyms aby bylo go wiecej baa nawet hasz z coffy shopu niejest w 100% czysty przewaznie jest to drugie odsiewanie trichomow pierwsza partia tego najczystrzego idzie przewaznie dla wslanego uzytku lub jest mieszana jak juz wczesniej wspominalem
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
peace napisał:
pozatym czy ty wogole wiesz co to jest hasz ???
i co to sa trichomy ??

Co tak nerwowo???????

NO cośtam wiem, hasz to trichomy oddzielone od liści albo topków cannabisu. Trichomy to gruczoły na powierzchni rośliny, które zawierają żywicę. Tyle

[ Dodano: 2006-01-20, 21:13 ]
A wiem co to hasz bo mam go już w domciu i właśnie nie wiedziałem za bardzo jak do tego się zabrać bo nigdy wcześniej nie paliłem haszu.
 
G

gorky17

Guest
Po haszyszu nie jestem tak zmulony jak po ziele. Po zielonym fazka jest bardziej zmulajaca (zalezy tez od ludzi), a po haszyszu, gdy fazka zejdzie mam jeszcze energie :wink:
P.S. I haszysz i ziele jest ZA***ISTE!
A najlepszy haszysz to chyba afgan prosto z holandii! hmmmm...niebo!
A ziele to Santa Maria...ehhh...tylko pomarzyc...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
peace napisał:
iolko czest pobudza..hasg mnie bardziej zamula


gorky17 napisał:
Po haszyszu nie jestem tak zmulony jak po ziele


Kurde i każdy pisze co innego. h*j, spalę i zobaczę. Pozdro :alien:
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
hasz bardziej przymula bo obniża ciśnienie krwi jak grzane szkiełko (tak mi się zdaje tzn gadam wg własnych doświadczeń z ww. postaciami tehace) i za***iście słyszy się dźwięki oraz mogą wystąpić halucynacje :alien: za***isty jest haszysz z maroka :!: paliłem taki prosto od arabów był miękki jak plastelinka bardzo ciemny z czerwonym połyskiem..i miał najlepszy smak z wszystkich rzeczy które kiedykolwiek paliłem.. aromat też :mrgreen:
 
G

gorky17

Guest
Dusiek napisał:
za***isty jest haszysz z maroka :!: paliłem taki prosto od arabów był miękki jak plastelinka bardzo ciemny z czerwonym połyskiem..i miał najlepszy smak z wszystkich rzeczy które kiedykolwiek paliłem.. aromat też :mrgreen:

Ja paliłem z hollandii (ziomek przywiózł) afgan - smak - miód malina! cudo!
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!

no to jak trafiles na twardego brazowego marokana to pewnie jest w tym wiecej parafiny albo farby do wlosow niz palenia ps bo z tym to sie miesza zeby bylo go wiecej :roll:
:D
 
G

ganjamen69

Guest
W sumie nie ma zasadniczej różnicy, ale z doświadczenia wiem, że po haszu lepiej wchodzą dźwięki i jest większa zamuła niż na fazie po ziółku. ZIOŁO & HASZ RLZ!!!
 
Z

ziiba1

Guest
ja paliłem czekoladke tylko dwa razy ale wydaje mi się że po dobrym haszu jest większa zamułka i masz lepszą wyobraźnie mnie biegały żołnierze ze Strongholda po podłodze u kumpla na klatówie:D
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół