nasiona marihuany

czyzby policja odpuscila sobie marihuanen???

Wyszukiwarka Forumowa:

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Siema. Czesto lubię sobie wejść na wiadomości policyjne i poczytać kogo tam złapali z marichuana albo jaka to mega plantację ostatnio zlikwidowali... I od paru miesięcy nic... nawet na policja cieszyn gdzie co chwila łapali ziomków wracających z zakupów u wietnamczykow. I sie zastanawiam czy to przez wzrost polularnosci tej niekopy zwanej cbd bo to sa jednak koszty przebadac czy to ziolo ma thc czy tez nie, a moze to przez koronke i poprostu nie maja na to czasu. Zachęcam do podzielenia sie spostrzezeniami.

Pozdro bob
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,731
Odznaki
10
No nie wiem, co rusz coś gdzieś się pojawia, czy to o uprawach, czy po prostu palaczach.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
U mnie tak jak Beasto napisał.
Mam polajkowane na fejsbuniu lokalne peje informacyjne i co chwilę, że kogoś gdzieś z czymś złapali, nawet po kilka dziennie.
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
U mnie w mieście co prawda jest ostatnio spokojniej, ale to dlatego że dobre czyszczenie okolicy zrobili. Jak 1 g dochodzi do 60 zł, to musi być dobra szusza na rejonie.
 

byczqu321

Member
Rejestracja
Cze 5, 2020
Postów
12
Buchów
0
Też przeglądam newsy i też zauważyłem spory spadek informacji o zatrzymaniach za konopie, może to przez pandemię :p
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,731
Odznaki
10
Jakoś miesiąc-dwa temu był raport o zachowaniu policji względem dragów w krajach EU w pandemii. Wszędzie spadek, tylko u nas był wzrost...
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Nie mialem na myśli ogolnopolskich wiadomości bo wiadomo ze jak sie to zbierze do kupy to sie nazbiera informacji. Chodziło mi tylko o moje miasto i cieszyn bo często tam bywalem wiec tego typu newsy mnie interesowaly. Nie twierdze ze mamy legal bo koronka tylko mam wrażenie jakby policja przestała szukać dziury w całym i jakby przestali robic to dla statystyk. Wiadomo ze cbesie robią swoje ale takie krawężniki łapiące ziomków z przypadku jakby przestali sie starać. Nie mieszkam na jakimś zadupiu tylko dużym mieście i od kwietnia albo lepiej żadnego newsa o marysce i nerwowo zachowujacych sie ziomkach a bylo tego multum wcześniej. Mógłbym nawet podać przykłady z życia gdzie policja nie dokonala tak zwanego trzepania mimo poszlak wskazujacych na to ze mogli by cos ciekawego znaleźć jakby sie tylko troszkę postarali.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Informacja z 2 ręki co do cieszyna donosi że w Cieszynie nie za bardzo mogą łapać. A ma to związek z tym że komenda Wojewódzka zapytała dlaczego u nich tyle przestępstw narkotykowych. No i nakazali zaprzestać praktyk bo musieliby w szkołach wprowadzić jakieś tam zajęcia o narkotykach i ich szkodliwości.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
napewno policja nie odpusiła sobie marihuaen, NAPEWNO, a jeśli ktoś łyka to co napisał ceu to ja nie mam pytań
 
P

pozytyw

Guest
napewno policja nie odpusiła sobie marihuaen, NAPEWNO, a jeśli ktoś łyka to co napisał ceu to ja nie mam pytań

Właśnie, niestety mamy takie prawo. Dlatego, powinni rozróżnić konopie a narkotyki, oraz nie karać więzieniem, za posiadanie oraz uprawe konopii. Jesli ktos jest tylko uzytkownikiem konopii z thc lub uprawia na wlasny użytek, to max grzywna pieniężna. Do tego, zezwolenie na uprawę konopii na własny lub komercyjny użytek, jesli spełnia certyfikaty bio/organik.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
napewno policja nie odpusiła sobie marihuaen, NAPEWNO, a jeśli ktoś łyka to co napisał ceu to ja nie mam pytań

No i pie****isz że ja cisnę głupoty. Info mam akurat od szwagra który robił u gościa co robi w policji w dziale od narkotyków i on mu o tym mówił. Zauważ że jak łapią to nie w Cieszynie tylko poza. Także coś na rzeczy jest. A jak myślisz inaczej to ch*j... Myśl sobie dalej.
 
P

pozytyw

Guest
No i pie****isz że ja cisnę głupoty. Info mam akurat od szwagra który robił u gościa co robi w policji w dziale od narkotyków i on mu o tym mówił. Zauważ że jak łapią to nie w Cieszynie tylko poza. Także coś na rzeczy jest. A jak myślisz inaczej to ch*j... Myśl sobie dalej.

Jestes nastepna, 2ga, osobą , która potwierdza autora i jest z Cieszyna. To miasto przygraniczne, o ile sie nie myle. Fajnie jakby sie po kraju rozeszlo i ziobro w koncu został strącony.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja jestem z okolic cieszyna I dlatego znam temat.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół