nasiona marihuany

Darmowa uprawa organiczna Marihuany na Outdoor - czyli jak uzyskać plon bez nakładów finansowych

Wyszukiwarka Forumowa:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Jużwidze w fotorelacjach zdjęcia panien a obok nich wielkie brązowe dżdżownice ludzkie...:D
 

lilu

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2014
Postów
60
Buchów
0
ja mam gnojownik na ktory leca odchody kur w słomie, liscie, trawa, galazki malutkie, czasem rzadko popiol, i odpady owocow warzyw, po roku czasu robi sie fajny nawoz ;)
 

Agent Tomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2015
Postów
87
Buchów
0
Wszystko okej, ale sranie pod własną roślinę, niezbyt się uśmiecha człowiekowi, tym bardziej, że będzie się to miejsce odwiedzać bardzo często :D
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
poradnik napisany prosto przejzyscie i na prawde pobaga ludzia :) a juz widzialem hejta ze nie da sie bez nakladow finansowych.. :) boze wydajac 50zl na outa z powiedzmy 30 roslinami :) to jest jak za darmo !! a dla hejtow : <piwofuck>
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
3
Do kompostownika nie wrzucamy cebuli i czosnku ani ich '' skorupek '' . To naturalne zródło antybiotyków które mogą zatrzymać rozwój bakterii w kompoście .
 

precel1

Active member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
32
Buchów
0
Czy z tych wymienionych naturalnych nawozów można użyć wszystko na raz czy nie? I ile tygodni/dni wcześniej powinienem użyźnić ziemię kompostem lub gnojem?
 

PanZielarz

Member
Rejestracja
Sie 26, 2015
Postów
15
Buchów
0
Co do terminu to ja staram sie przed zimą;) ladnie przerobioną ziemię wtedy mam na wiosne.pozatym mniej ludzi się kręci wszędzie. W tym roku pocisne jeszcze mikoryze. A z nawozów kompostownik daje rade

Co do uźywania wszystkiego na raz sie nie wypowiem bo niby bio ale niby dużo sie czyta o przenaworzeniach.

W jakim celu chcesz zastosować wzzystko naraz? Zbyt duża ilośc nawozów moze opoznic kwitnienie i harvest ( azot ktory nie zostanie wybrany na wegu)
 

zielonaDroga

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2016
Postów
96
Buchów
0
Siemka chłopaki :) czytałemn na forum o dobrym podobno nawozie ze skórek banana i melona :p podobno bardzo dobry
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Ze skórek banana i melona to jest nawóz na kwitnienie bogaty w fosfor i potas, gdzieś na forum masz poradnik jak zrobic taki nawóz.
 

Strefazieleni

Active member
Rejestracja
Mar 7, 2016
Postów
38
Buchów
0
Najlepszy to i tak popiół jest i na wzrost i na flo ale to albo swoje sionka albo dużo kasy bo nie oczekuj kg no chyba ze tzw,,ziemia święta":-D
 

Strefazieleni

Active member
Rejestracja
Mar 7, 2016
Postów
38
Buchów
0
Ale kompost to trzeba czasu a czasu bo moim zdaniem kolego jest taki roczny juz bardziej próchnicy niż taka ciapa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół