nasiona marihuany

Deficyt? Czego?

Wyszukiwarka Forumowa:
E

EPC3008

Guest
IMAG4131.jpg




IMAG4132.jpg



IMAG4127.jpg



PH 6.6 TEMP 26-28 NOC 22-20 POD co 6 dni nawozy Biobizz cały zestaw + acti vera,alga mac
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
na liściach widoczne popalone końcówki,ciemno zielone liście.czyżby nie za dużo N ?jak często lejesz nawozy,jakie i ile? deficytu nie ma a jak już to lekki K.pozdro
 
Ostatnia edycja:
E

EPC3008

Guest
Leje co 2 podlanie NA 1LITR bio bloom 3ml acti-vera 4ml,alg-a-mic 4ml,top max 2ml i co 4 dodaje Growth Technology IONIC CAL-MAG PRO.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
postaraj się podlać planty 2-3 x samą wodą i zobaczymy czy coś się do tego czasu zmieni.jak z PH ? nie waha się za mocno?nie blokuje tam czegoś?
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
samą wodą lej ,są lekko przenawożone.z ph tragedii nie ma.ewentualnie K zapodaj więcej.na początku już o tym rozmyślałem ale nie pasowało mi to bo przecież lejesz im papu.
 
Ostatnia edycja:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
dla ciebie wszystko jest przenawożone :freak: tutaj szczególnie

za to ty prócz gadania bzdur że babcia po cichu nawozi nic normalnego nie wnosisz.aaa bym zapomniał! u ciebie wszystko to niedobory.ciekawe co tym razem naskrobiesz?jak żeś taki obeznany to pomóż koledze a nie offtop robisz i pierdzielisz farmazony.poZdrawiam czarnuchu :)
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
kurcze mi toi zawsze wyglada na braki mikroelementow :D , liscie mlode zawijaja sie jak lolek ,sa tak jakby zgrubiale i chrupiace ,maly lisc , chloroza szczytow, tak to by wskazywalo .
Pewnie pod nisko trzymanymi ledami ? :D Jak masz mozliwosc przesadz , doraznie pomoze , podlej i oprysk z mikro .
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Włosy niepopalone, mniejszym nic zbytnio nie dolega, na logikę wychodzi na to że największe są wygłodniałe tak jak chłopaki piszą, chyba że różnie je karmisz..
 

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Fajnie jakby kolega dał znac co było przyczyną, po tylu dniach chyba ogarnął...moze ktos przypomni mu. Obstawiam przypalenie swiatłem:sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół