nasiona marihuany

Delikatna odmianka na chillaoutowy wieczór

  • Autor wątku Usunięty 82915
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82915

Guest
Witam, chciałbym się was o coś poradzić bo już przetrzepalem sporo odmian i nie mogę znaleźć tego co mnie interesuje, a w zasadzie moją lubą.

Potrzebuje dla niej odmianki, która nie bedzie za mocna, nie lubi zbyt mocnej i ciężkiej bani, a najgorsze co jej się może przytrafić to psychodeliczny haj, oczywiście nad tym panuje ale takie jaranie nie sprawia jej w ogóle przyjemności. Jakiś czas temu miałem notherna, który został ścięty trochę za szybko dzięki czemu nie osiągnął pełnej mocy i była z niego bardzo zadowolona, mówiła, ze jest idealny.
Aktualnie mamy wysyp odmian z thc 20%+, a nie mogę znaleźć czegoś lżejszego co pozwoli jej się wyluzować wieczorem po pracy i z przyjemnością obejrzeć film, a jak zechce się zająć czymś kreatywnym to ciężka bania nie bedzie jej w tym przeszkadzała, czy moglibyście coś polecić?

Jeśli chodzi o warunki jakie odmiana musi spełnić z mojego punktu widzenia, to nie może być zbyt wysoka, ze względu na wysokość boxa 80cm, wiec w grę wchodzą geny z przeważająca indyką,
Dodatkowym atutem bedzie jeśli znajdę tą pestkę na stronie u przyjaciół gnomów, ponieważ to tam bedzie składane zamówienie, a nie ma sensu płacić za wysyłkę z dwóch sklepów.

Z góry dzięki za odzew i liczę na to, ze pomożecie mi wybrać idealną pesteczke :D
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
witam,

...z reka na sercu moge tobie polecic Blue Widow, i od razu uprzedzam abys nie sugerowal sie parentlinem.
Producent deklaruje 12-14% moje doswiadczenie (a goscila kilka razu tak w namocie jak i na patio) idealnie wpisuje sie w twoje oczekiwania, tzn przyjemne daily smoke lub idealne jako tlo do filmu, po kolacji, przy posiadowie ze znajomymi - haha hihi bez pie****niecia, easy going!

Nie jest to stuff do zrzucenia ciezaru dnia (np. po pracy, cwiczeniach itd.) ale idealnie sie sprawdzi jako "dodatek" heh, za***isty bag appeal, delikatny na gardle, bez duszenia. Smakowo tez powinien lubnej przypasc do gustu - slodkie, delikatnie kwiatowo-owocowe tony, smierdzuch - tak koncowy sort jak i sam krzak (tutaj wyrazniej wybijaja sie kwaskowo-owocowo-ziemniste tony)

Jest tylko jedno ale, gdzie to teraz dostac.... ??? Dinafem jak wiadomo ma spore problemy prawne i grube oskarzenia na nich wisza! (nowy twor czesci zalogi nie ma jej w katalogu) Moze ktorys ze sklepow bedzie mial je pokitrane na stanach w magazynie ??



Powiem tobie ze sam sie za nia rozejrze hehe,





pozdrawiam,
12"
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
a może daj jej najpierw spróbować vaporyzacji jeżeli nie miała jeszcze styczności
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
raczej daj jej kilka wiader pod rzad. Raz dwa tolerancja wzrosnie i za moment bedzie narzekac ze nic nie klepie:D oczywiscie zart:) ciezko tak powiedziec bo to co mnie nie klepie dla niej moze byc za mocne.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Może by sie cos znalazło u mnie w lodówce :)
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Na mnie tak działa Critical od PPC. Relax błogość spokojna głowa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół