nasiona marihuany

DIABLO II

Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
diablo 2 to klasyk!!:) gralem kiedys 1.5roku na bn i duzo na single wczesniej! ale gra przeszla do lamusa gdysz wszystko co bylo do zdobycia zostalo zdobyte!!glupio tak siedziec w tym samym....! jakby tak wychodzily nonstop nowe patche i jakies levele albo caly akt...!!
 

X_voodoo_X

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2007
Postów
102
Buchów
1
tydzien temu rozdalem wszystkie itemy jakie mialem :thumleft: rok gry, prawie wszystkie chary. ale cuz-rok wyjety z zycia... ta gra jest jak prawdziwy drug :sunny:

ww barb bvb~~ 94lvl / deleted :joker:
assa trap ~~ 97lvl / deleted :sunny:

reszta charow byla max 92 lvl... wszystkie usunalem :thumright:

moj caly stuff byl warte jakies 1,5k fg na jsp~~ (wszystkiego dorobilem sie na PWE)
dobrze ze to wszystko wyje**lem bo gra robi wode z mozgu :silent:

ten kto gral pewnie wie jak bardzo uzaleznia.

****c ja :pl:
 

GZi_

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2006
Postów
124
Buchów
0
mi jakos ta gra nie podchodzila nigdy ;]kiedys troche w to gralem ale jakos malo z tego pamietam bo to bylo dawno i chyba mnie jakos nie wciagnela:p moze teraz sprobuje znowu i sie moze wciagne czy cos ;]
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
za***ista gra gralem w nia ponad rok fajnie by bylo jak by byla nastepna czesc tej kultowej gry
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
przeszlem ja wk***e razy niestety tylko na normalu i koszmarze a piekle duzo nie gralem ale gierka jedna z lepszych polecam
 

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
durielek napisał:
jakby tak wychodzily nonstop nowe patche i jakies levele albo caly akt...!!
przecież w internecie jest full modów do gry, szczegulnie polecam zagraniczne stronki widziałem na jakiejś us stronie moda około 400mb więc tam może się sporo dziać nowego niestety transfer dość niski max 20kb :pale: co prawda to prawda słyszał ktoś coś może o Diablo III: Niebo vs. Piekło?? :pr:
 
P

Plantator Biggy

Guest
mógłby ktoś zarzucić jakieś linki żeby dało D2 ściagnąć bo jestem fanem tej gry :thumright:

ElO
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Może ma ktoś jakieś znajomości na polskich serwerach diablo? Szukałem dobrego serwera żeby sobie pograć ale grota trolla nie przyjmuje zgłoszeń a inne są jakieś po***ane.

Może ktoś z was gra na jakimś dobrym serwerze i może mi go polecić.
 

Grabarz0

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2007
Postów
40
Buchów
0
Sporo grałem w d2, nawet nie wiem ile ;d z 3 lata na bn, oprócz tego z 2-3 na single, mój najlepszy char to necro 98 lvl HCL :) moze ktoś kojarzy Feel-Crack :p jbc to nadal jestem na ranku :p i to na 3 albo 4 miejscu nekrów hcl, teraz juz nie gram, ale chyba coś popykam lajtowo, ale nie jak kiedyś, czyli z 13h dziennie ;d, stare w sumie głupie czasy, pozdro :)
A i moze ktoś z was siedzi na ircu ? na serwie quakenet.org - jak tak to /q Grabarz- :queen:
 

Celtrun

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
90
Buchów
0
Ja grałem w dodatek Lord of Destruction jako barbarzyńca, świetna gierka i zgodze się że Blizzard wydaje same klasyki np. seria Warcraft oraz mmorpg World of Warcraft
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół