nasiona marihuany

DIABLO II

Wyszukiwarka Forumowa:

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Diablo II to najlepszy klasyk. Niezapomniany. Zawsze gdy przejde juz ją na wszystkich poziomach po jakims czasie znów do niej wracam by sobie pograć single player lub na battle.net

Gra ma B.duża grywalność. Polecam:D :king: A co wy o niej sądzicie ? ;] Jeżeli ktos z was grał w tę grę niech się wypowie :mrgreen: :dwarf: :alien: :pirat:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja gralem niemalze 2 lata na grocie trolla. Moja najulubiensza gra jednak znudzila mi sie juz :p
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
oj gierka zabiera :D 1,5 roku przegrana na BN i 0,5 na MS (monastyr smierci) :p gra bije wszelkie rekordy :) pozdrawiem i polecam :D
 
S

StONeR

Guest
No diablo jes szlachetne :D pamiętam te godziny spedzane w kafejkach nocki nie przespane wtedy jak jeszcze kompa nie miałem hehe co to za czasy były :D
 
L

Lord_Dariusz

Guest
noo kupiłem orginał za 159zł + wysyłka
pierwszy orginał..piękne :D
 

Kotl3t

Member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
24
Buchów
0
Ja tez dużo czasu jej poswiecilem
i jestem zdania ze wszystko co wydal Blizzard to klasyka
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ja juz od jakichs 3 lat w to gram... obecanie gram na battle.net 89 lvl czarodziejka :>
Gra ktos z was BN?
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
mi sie juz znudziło :) ale płytki jeszcze mam i klucze orginalne :] ale nie chce mi sie :D
 
M

MrMoher

Guest
W d2 grałem od 5 lat, ostatni rok na BN. Gra świetna, zresztą co będę pisał skoro tyle czasu jej poświęciłem. Czasami zdarzały się niemalże 24h maratony (serio :)). Kiedy na BN znudził mi się softcore przeszedłem na hardcore (spróbujcie tego, ale jak macie słabe serce i nerwy - nie polecam!). BN wciąga tym bardziej, że gra się z innymi ludźmi (to jednak może również prowadzić do nieporozumień, kłótni, kradzieży etc.) - ale poznałem równiż wielu ciekawych graczy z którymi nie tylko grałem... Do tej pory utrzymujemy kontakt. Skończyłem z tym bo gra zabijała mnie społecznie - wolałem grać niż wychodzić ze znajomymi (sick!). Ale powiem wam, że ciężko jest, 2 tygodnie bez gry i pojawiają się syndromy zespołu abstynenyjnego :p Np. śni mi się, że gram. Boję się, że od przyszłego sezonu rankingowego wrócę do gry (napewno w trybie hc)... Pozostała mi duża wiedza o grze i znajomi z BN...
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
ja gralem w diablo w patchu 1.10 na SC CBN mialem itemkow za jakies 150 istow i mnie wy***ali;;]
terazz na tym patzchu mialem z 40 istow i bylem uzalezniopny od D2;]
to sprzedalem konto za 60 zl :D
PeCe ale jesli ktos jest chetny na gierke w diablo pisac na PW ;] moge zrobi nowe konto a itemki od kolegi bede mial :)
 

Chwału

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2006
Postów
170
Buchów
0
Diablo 2... zawodowe ! Tylko III akt jest troche z dupy :sunny: Zaorać pieprzonych szamanów ! :farao:
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Ja na piekle nie daje sobie rady w 1 akcie :pP
postać Necro-sum/poison/bone 76lvl
Teraz z kolegą zbieram klucze z hrabiny :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół