nasiona marihuany

DIAMOND ROOM 60x60x160

Wyszukiwarka Forumowa:

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Witam mam pytanie myśle ze mi pomożecie :) Posiadam mały zestaw do uprawy różnych roślin składający się z Boxa 60x60x120 mam tam wsadzone 4 donice 9L mam w nich 4 automaty doswitlam je lampa LED MARS HYDRO 250 W 17/7 lampe trzymam jakies 30 cm od roslinek nie wiem czy nie za mała ta lampa na te 4 doniczki i czy doswietli te rosliny i czy w ogole cos z tego bedzie mam nadzieje ze tak to jak myslcie ile z tego bedzie
pytanie tez mam co do filtra weglowego Prima Klima Eco Line 100mm 160-240m3/H[FONT=Arial, sans-serif] czy nie bedzie woniac w pomieszczeniu czy sobie jednak taki filtr poradzi z nieprzyjemnym zapachem :p i wracajac co do lampy czy musze miec ja włączona na Kwitnienie i wzrost cz tylko na wzrosty i pozniej kwitnienie z gory dzieki za odpowiedzi i sorki wiem ze jest namieszane strasznie ale musiecie mnie zrozumiec leze zapierdzielony POzdrawiam :) [/FONT]
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Swieć 18/6, panel ok 70-80 cm w trybie weg, jeśli już ostro kwitną to 30cm i tryb bloom będzie ok. Filtr w zupełnosci wystarczy tylko dopasowany wentylator musi być ;)
 

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Wentylator Mixed-Flo 100 P z regulacją obrotów 100mm / 187 m3/h a roslinki mam 2 dniowe to swiecic na wzrost i kwitnienie czy tyylko narazie wzrost ???
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Tylko na wzrost i lampa wyżej, led o nie hps. Jak zacznie kwitnąc włacz grow + bloom.
 

BACer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
47
Buchów
0
Mozesz tez swieci automaty 20/4, wielu rolnikow stoi murem za takimi cyklami.

Filtr musi wystarczyc, w razie czego zawsze mozesz dokupic jakis neutralizator z Ony albo cos w tym stylu.

Mi w takim namiocie udalo sie kiedys niezly efekt osiagnac pod CFL 200W, wiec ten Mars powinien dac rade. Pytanie tylko ile rzeczywiscie ciagnie W z kontaktu. Bo z ledami to jest tak ze pisza 250W a rzeczywiste jest 180W czy cos. Nie mniej jednak powinno byc super!

Dawaj znac jak ci idzie proces! :D
 

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Witam Ponownie po tygodniu czasu miałem dać znać więc jestem i wstawiam pare fotek 2-go i 12-go dnia życia roślin rośliny to ...
2x Bubble Kush Automatic Feminizowane Producent: Royal Queen Seeds 2x Green Monster Automatic Feminizowane Producent: Zambeza Seeds na ziemi CANNA TERRA PROFESSIONAL
roślinki mają się dobrze nic im nie doskwiera :) oświetlane są 18/6 podlewane są co 3 dzień jak narazie bez żadnych dopalaczy na wzrost ale może zacznę od 15 może 20 dnia lać Plagron Terra Grow Basic Natural na wzrost zastanawiałem się czy czasem nie spróbować metody Topping zdecydowałem się na tą metodę ponieważ miałem tegorocznego outdora auto Mazar feminizowane nie pamiętam tylko producenta ale nie ważne przez przypadek pewnego dnia poszedłem na spota a na krzaku siedział ślimak zajadający się moim krzakiem myślałem ze już będzie po nim ale po paru tygodniach wystrzelił jak szalony z czteroma głównymi topami gdzie byłem w szoku szukając po forum znalazłem właśnie tą metodę której się podejmę na jednym lub dwóch krzakach tylko nie wiem czy boxa mi nie rozerwie :D ale to narazie gdybanie zobaczę za parę dni a tu macie fotki :)













Postaram się odezwać za tydzień Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Na jakiej wysokości trzymasz panel od roślin??


Witam Panel Led trzymam 50cm nad roślinami koleżanka Krtek77 poleca 70-80 cm nad roślina na weg-u ale nic się nie dzieje jak narazie z panienkami więc trzymam 50cm nad nimi Pozdrawiam :)


---------- Post Zaktualizowany 15:55 ---------- Data pierwszego postu 15:43 ----------

[/COLOR]
A czy zamierzasz robić trining?


Witam tak mam zamiar iść w Topping tylko nie wiem czy dobrze go wykonam zdjęcia jutro ;)
 
Ostatnia edycja:

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Witam wszystkich odwiedzających proszę o ocenę Topping-u roślina cięta w 14 dniu życia ale czy w ogóle dobrze go wykonałem ??? prosze o odpowiedzi ewentualnie z***ki załączam parę zdjęć przed ścięciem i po ścięciu grzywki ;)










Po obcięciu szczytu podlałem krzak Terra Grow 5ml na 1,5 wody widać ze Panienka wcale się nie zestresowała być może to zasługa Terra Grow

A tu zdjęcia z 16 dnia życia Panienki ( Topping ) :)





I reszta zdjęć z dzisiaj 19-10-2017 :)













Tyle na dziś postaram odezwać się za jakiś tydzień z nowymi fotkami Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Dobrze jest, powinny być 4 równe pałki :) chociaż ja tne zawsze piętro niżej.
 

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Dobrze jest, powinny być 4 równe pałki :) chociaż ja tne zawsze piętro niżej.



Witam a czy jest możliwość taka ze jeśli nie ściąłem tego tak jak Ty czyli piętro niżej to jest moc taka ze jak będę naciągał niżej te dwa górne odrosty na równo z tymi dolnymi czyli pietra niżej to urośnie mi 8 szczytów ???

jeszcze małe pytanko czy jak bym ściął przy tych dwóch odrostach górnych główne liście szczytu z każdego odrostu to odrosną nowe 8 czy 12 szczytów ????? czy się mylę ????
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół