nasiona marihuany

DIY LED PASKI SAMSUNG - POCZĄTKUJĄCY

  • Autor wątku Usunięty 81741
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81741

Guest
Widzę to tak: 8 takich barów, 6 pod twoim zasilaczem na 1.4A i dwa środkowe pod OSowymi na ok. 0.8A. Zyskasz na rozkładzie, bo będzie 8 barów zamiast 6, więc zjedziesz niżej, a to mniejsze straty na odbiciach.
Doradź proszę, ile by trzeba było dołożyć do tej opcji żeby oświetlić na max. 120x120 metraż. Myślałem do tego setupu dołożyć 120W. Aby było ok. ~450-500W
Chce zrobić podobna lampę dla kolegi
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 81741

Guest

@Gość. @sub23
Pani od Kinga mi napisała że pod ten mój zasilacz 5 barów będzie stosowne, słuchać jej czy nie?
Czas ruszać pomału z projektem.
Zostanę przy paskach Kinga, widziałem parę relacji na innych forach, rośnie jak tralala. I także mogę modernizować ja dowoli.
Pytam bo była rozmowa, że na mój zasilacz 6 barów i 2 bary na zasilaczu od Ciebie. 3 skrajne 1.4A i 2 środkowe na zasilaczu od gościa.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Może się przyda, jak nie...śmietnik
Nie wiedziałem, gdzie wrzucić...:oczy:

How to identify Samsung diodes?? The following three points are most important! ?.

✅1. The Gold Wire. Real samsung diode has only ONE chip in the center. Fake samsung diode has TWO chips side by side, either vertically or horizontaly


✅2. Laser X-RAY Code Real samsung has it on the back of the Authen-tic samsung diodes, product identification. The fake ones don't have this mark.

✅3. Brand Authorization CertificateMake sure you purchase authentic samsung diodes.


Screenshot_2022-05-27-19-48-48-926_com.facebook.katana.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół