nasiona marihuany

[DIY] Szafa na kątownikach perforowanych

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Tak, wyszło drożej i sporo roboty było, ale właśnie wymiar mam taki, jaki chcę i od razu wszystko w niej zawarte, jak wygłuszenie (maty nadal utrzymują zapach...). Namiot ma tę jedną zaletę, że łatwiej zamontować na przykład mieszaki na rurkach czy coś przy suficie. Teraz będę musiał kombinować z dodaniem jakiejś rurki na mieszak.
Chodzi mi głowie jakaś nowa mniejsza, ale już pewnie szukałbym gotowca i przerobił go wg potrzeb.
Ja właśnie wpadłem na pomysł aby obecny namiot rozpruć, i zeszyć na nowych wymiarach. Mam na podorędziu krawca w rodzinie, który pomoże mi to ponownie zeszyć. Rurki się dotnie na wymiary. Będziemy próbowali przekształcić z 120x120x200 na 100x120x170, bo taki właśnie wymiar mnie interesuje. Jeśli sie uda z tym, który już mam to będę zamawiał HomeBox albo BudBox i będziemy przerabiać. Myślałem nawet aby spróbować uszyć od podstaw ale dużo ***ania sie z tym. Cały materiał musiał bym sam zrobić, kupić jakiś skaj do tego folie Diamond 600d albo Panda Film i wszystko do tego skaju przykleić a potem dopiero brać się za cięcie i szycie.

Pozdro!
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,721
Odznaki
10
@JBCesarz zdecydowanie pomaga w wygłuszaniu, dodaje też izolację termiczną, jeśli komuś na tym zależy. Jedyny problem to zapach, choć teraz właściwie czuję go już tylko troszkę z wyrzucanego z szafy powietrza (ustawiona prędkość wentylatora też ma znaczenie). Po dodaniu rury, żeby powietrze nie wychodziło w półkę, właściwie już jej nie czuć. Wciąż, bez jakiejś izolacji (są z folią alu, może by to pomogło?), to do mieszkania raczej bym nie polecał. Ewentualnie w niedużej ilości np. półce z wentylatorem.

@Pan Japa pomysł brzmi spoko, a rurki bez problemu kupisz i połączysz, nawet solidniejsze :D Powodzenia!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół