nasiona marihuany

Dlaczego to tak wolno rosnie?

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 79633

Guest
Teraz już ciasno jest, a później... ile tam powierzchni jest 30x30? Najlepiej zostawić jedną, albo zostaw ze 2 sztuki, albo 4 i każdą na jeden top trenuj :) wszystkie odrosty ucinaj. Jakoś ze 4 szczyty widzę tam maksymalnie
Więcej roślin wcale nie da Ci więcej plonu. :) ale ciekawe doświadczenie będzie
 

Kuba5808

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2021
Postów
29
Buchów
5
Jak na moje to coś nie tak z tym generatorem + przelanie (to na pewno) pierwsze co to wyrzuć ten generator chcesz im dawać duże ilości CO2 jak jeszcze dobrze nie wstały, zimno zmniejsza odparowywanie wody bierz to pod uwagę
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Teraz już ciasno jest, a później... ile tam powierzchni jest 30x30? Najlepiej zostawić jedną, albo zostaw ze 2 sztuki, albo 4 i każdą na jeden top trenuj :) wszystkie odrosty ucinaj. Jakoś ze 4 szczyty widzę tam maksymalnie
Więcej roślin wcale nie da Ci więcej plonu. :) ale ciekawe doświadczenie będzie
Teraz niewiem, czy te dwie w butelkach gdzie mają 1L ziemi wystawić je na spota outdoor, mają ograniczony wzrost przez tak małą objętość ziemi więc chyba zostanę przy tym, że będe wycinał boczne rozgałęźienia, usuwał dolne topy i każdy automat będzie mieć 1 szczyt główny i 2 boczne. W teori brzmi spoko, ale zobaczymy jak się to rozrośnie i czy w ogóle będzie miejsce na główny szczyt bo już połowe zajmuje doniczka z łodygą.
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Zimno potrafi bardzo spowolnić wzrost roślin. Mam teraz tego naoczny przykład. Wysiałem 5 nasion tej samej odmiany i 4 z nich mają optymalne warunki w boxie a jedna została wygnana na świeże powietrze w ładnie nasłonecznione miejsce i różnica jest kolosalna.
20210503_201857.jpg



20210502_191635.jpg
To jest w sumie ciekawe, bo automaty mają zakodowane, że weg i flo zajmuje od 60 do 90 dni i w ten sposób, ten automat na zewnątrz może żyć tak długo jak sezonówka
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
To jest w sumie ciekawe, bo automaty mają zakodowane, że weg i flo zajmuje od 60 do 90 dni i w ten sposób, ten automat na zewnątrz może żyć tak długo jak sezonówka
W moim przypadku to w boxie jak i na zewnątrz to sezony są :) Chciałem tylko pokazać jaką różnice potrafią zrobić warunki w jakich trzymasz rośliny :)
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
I tak i nie, im dluzej tym dziwniejsze rzeczy wychodza, a przynajmniej pod lampą
Ale jak odnowisz ją robiąc klona, to klon przejmuje te dziwne rzeczy czy się resetuje? Bo klon to tak naprawdę ta sama roślina.
Najdłużej żyjąca roślina dzieli się przez klonowanie i wszystkie egzemplarze na świecie są klonem jednej rośliny..

Lomatia tasmanicagatunek z rodziny srebrnikowatych (Proteaceae). Odkryty został przez australijskiego przyrodnika – Charlesa "Deny'ego" Kinga w maju 1934 koło New Harbour Range w południowo-zachodniej Tasmanii. Stanowisko to zaginęło[4] i dopiero w 1965 potomkowie Kinga odnaleźli nowe okazy rosnące 5 km dalej na zachód od pierwotnego stanowiska[4][5]. Roślina opisana została jako nowy gatunek w 1967 przez Winifreda Curtisa. Nie odnaleziono innych stanowisk gatunku i w naturze znany jest on tylko z 400–500 krzewów i drzewek. Roślina jest triploidem – nie wytwarza owoców i nasion. W efekcie wszystkie znane egzemplarze gatunku są rametami (fragmentami) jednego organizmu (genetu) rozmnażającego się wyłącznie wegetatywnie (klonalnie). Na podstawie śladu kopalnego tej rośliny pochodzącego sprzed 43 600 lat – jest ona uznawana za jedną z najstarszych znanych i żyjących z pokolenia na pokolenie roślin.
 
Ostatnia edycja:

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Wiem że to nie jest fotorelacja ale to mój ostatni wpis w tym temacie bo doszło do sporych zmian.
Dzisiaj nie było prądu parę godzin i strasznie mnie to wk***iło bo na poddaszu słońce grzeje blachę i jest straszny gorąc, postanowiłem wynieść dwa automaty w doniczkach 3l na outdoor, może się uda a może nigdy nie zobaczę dojrzałych szczytów gotowych do ścinki, znajomy mi spot, wszystko zależy od januszy z okolicy. Zrobiłem LST

qq.md.jpg


A w boxie zrobiłem porządek i też wykonałem trening LST. Tutaj się łamały jak szalone, skleiłem i zastanawiam się czy taśma może już zostać na stałe?, Są drugie mini doniczki bo korzenie już wypuszczały dołem i były spore dziury zrobione przez co natychmiast się wylewała woda.
zlamasy.md.jpg

Zastanawiam się nad zrobieniem fotorelacji dwóch AF na drzewie.
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Są to moje pierwsze treningi LST i nie wiem czy w dobrą stronę je wygiąłem.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Strona jak strona, kwestia jest taka jak dla mnie czy dobrze zrobiłeś że zginąłeś ja na siłę aż się złamała... Jak bardziej nie chciało iść trzeba było się zatrzymać a za dwa dni czy nawet na jutro zgiąć ja bardziej, przynajmniej ja tak zrobiłem i efekt był zadowalający, nikt nie powiedział że lst musisz zrobić raz i koniec...
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Ale to jest ku**a dramat, 43 dzień mają te na outdoor, upośledzone w rozwoju, 2k wydałem na to dziadostwo, miałbym 50g nieklepiącego chemola
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Przez palce obserwuję post, doszedłeś w końcu w czym tkwi problem? U mnie rośnie ładnie, mam pierwszą uprawę, gdybym jej nie przesuszył raz było by prawie idealnie.
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Przez palce obserwuję post, doszedłeś w końcu w czym tkwi problem? U mnie rośnie ładnie, mam pierwszą uprawę, gdybym jej nie przesuszył raz było by prawie idealnie.
Miałem wcześniejsze uprawy ale to outdoor i nawet w cieniu rosły szybciej niż te. Z aktualnym grow indor połowa życia to były złe warunki ale teraz powinny odbić bo się wkońcu rozciepliło, a nie że się góra zatrzymała i tylko dzień po dniu boczne szczyty się rozwijają po 1mm.
 

Kuba5808

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2021
Postów
29
Buchów
5
Ale to jest ku**a dramat, 43 dzień mają te na outdoor, upośledzone w rozwoju, 2k wydałem na to dziadostwo, miałbym 50g nieklepiącego chemola
Nie wiem czy ich nie blokujesz zbyt duża ilością wody bo to serio słabo wygląda
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół