nasiona marihuany

Dlaczego to tak wolno rosnie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Roślinki są już parę tygodni w boxie. Najstarsza wykiełkowała i wybiła się z ziemi ukazując liścienie 3 tygodnie temu a dopiero rosną trzecie liście wliczając liścienie. To jest naprawdę dziwne że to tak powoli rośnie, z tygodnia na tydzień, sadzonki minimalne się zwiększały ale porównując je do innych z timelapsow bądź fotorelacji pod względem rozwoju w czasie to one są jakieś dużooo spowolnione wszystkie cztery. Po dwudziestu dniach są liścienie, dwa liście które się najbardziej powiększyły i widać kolejne małe liście które są narazie minimalne. Co jest nie tak? To mój pierwszy indor ale outdoory miałem wcześniej i dla mnie to dalej jest im za zimno bo box jest na strychu gdzie nocami jest zimno, jeszcze teraz kiedy padał śnieg. Nie sprawdzę temperatury w boxie ale lampa CFL tam grzeje 24/7 i box jest mini bo 30x30x60 cm
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Sam sobie odpowiedziałeś, uwaga uwaga JEST ZIMNO, niska temp. Spowalnia wzrost
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
@BlackMen ale żeby aż tak bardzo zimno przyczyniało się do tak wolnego rozwoju że po dwudziestym dniu roślina wygląda jak po dniu ósmym w normalnych warunkach? Czyli indoor to tylko jak jest sezon na outdoor albo trzymać w pokoju.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Wrzuć jakieś foty jak to wygląda
 

djm

New member
Rejestracja
Kwi 19, 2021
Postów
4
Buchów
0
U mnie podobnie, narazie są w malutkimi boxiku, doświetlone 24/7.. Trzymane w pokoju więc nie powinno być im zimno.. Wykielkowaly elegancko.. 4/4.. Ale mamy już około.. 3tygodnia i wydaje mi się że trochę wolno.. Doswietlam narazie żarówkami, zamowilem panel ledowy który zastosuję juz w większym boksie (taki plan)
Każda rada miłe widziana, jestem początkujący, że tak powiem zielony w temacie ?

 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
@BlackMen na zdjeciu jest 11sty dzień i 20sty dzień życia roślin. Ta po prawej u góry, dwa w butelkach były kielkowane tydzień później i są na takim samym etapie bo jak te dwa w donicach kielkowalem to było jeszcze zimniej... Ale dobra widać że coś tam idzie chociaż to jest dwudziesty dzień już... Mam jeszcze pytanie czy dobrze zrobiłem, że ten zielony worek z CO2 przeciąłem i WLAŁEM tam wody?

 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
djm załóż swój temat jeśli chcesz porady.
Faktycznie słabo to wygląda. Zawsze twierdziłem że cfl to najchujowsze źródło światła dla roślin. Musisz im zapewnić to minimum ciepłoty bo nic z tego nie będzie lub karzełki po dwie lufki z każdej
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ogólnie wydaje mi się że słabo idzie.
Tu moje mają niecały miesiąc
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Co za nasiona? One wyglądają na 3 dniowe, dramat
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Sorry pomyliłem tematy. Jaką masz żarówkę cfl?
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
@Green John CFL 85W E27 6500K
@BlackMen Od dinafem i seed banku

Może słaby obieg powietrza? Jest zamontowany wentylator, wyciąga z boxa i powietrze nawala w zewnętrzną stronę
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
A jaka odległość? Może myśl już nad panelem ledowym?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół