nasiona marihuany

Doświadczenie w oucie w indoor brak

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Witam panowie. W oucie mam doświadczenie chciałem wystartować pierwszy raz z indorem. I teraz parę rzeczy których nie wiem. Jak to jest z zużyciem prądu ogólna inwestycja w to wszystko a przekładem na plony? Opłaca się to ? 60x60x160 250 hps z takim czymś startuje na początek. Chciałbym wiedzieć od Was którzy hoduja idzie wyjść przy takim boxie na swoje? W sensie czy to opłacalne . Jak wasze zbiory przy pierwszym razie? Mam dosyć kupowania i motania na mieście chce mieć swój towar z domowego zaciszu. Kwestia nasionek . Lepiej auto czy sez?
Zależy mi na mocy jak i w miarę korzystnych płonące. Dziękuję i pozdrawiam ludzi z 2015/2016 r ruskifarmer, ceskezemeldce i reszty z którymi miałem kontakt :)
 

matimax96

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2017
Postów
35
Buchów
0
Jasne że to opłacalne, z takiego boxa zbierzesz ponad 200g, przy dobrych warunkach, a grass swoje kosztuje :)
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Zużycie, to policz sobie sam, to jest bardzo proste, nikt nie zna cen u Twojego dostawcy. Odlicz sobie z 30 cm lampy z 30 od topów wszystko +/- i widzisz już gubisz około ~60cm. Zależy ile palisz, sprzedaż 25g i zwraca Ci się koszt tego wszystkiego. Mi na przykład taki box wystarczyłby po jednym grow na dwa lata.

Plon jak dbasz tak masz
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
sezony lepsze wiadomo... plus minus miesięcznie 100zł za prąd może i mniej jak kolega wyżej pisze sam musisz obliczyć.
lampa, wiatraki. tak że na minus nie wyjdziesz... a i przy sezonówkach w okresie kwitnienia będziesz świecił tylko 12h
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Pale malo ale codziennie praktycznie wieczorami. A jeśli sadzicie to automaty czy sezony? Doradźcie cos na pierwszy raz
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Tylko sezony, zyskujesz szanse na twarde kokony, a auto to zazwyczaj liściaste miotły, choć też może się trafić fajne feno lecz rzadko.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Tutaj zgodzę się z przedmówcą, bo automaty, to w mojej prywatnej opinii niezbyt wydajne co do ilości plonu rośliny.
Jak Masz możliwość, to bardziej celował bym w box 1x1x2m i do tego lampa GIB 400w MH/HPS, a jeszcze lepiej 1,2x1,2x2m+600w.
żeby nie było; dobre było, ale szybko się skończyło ide motać kupić..:freak2:
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Czemu wy tacy uprzedzeni do automatów? Z auto również dobre palenie można uzyskać. 2 grow temu miałem w boxie white russian którego topy wyszły jak kamień, w ch*j aromatyczne i kopliwe. White Widow również zbite topy i dość mocne. Z 4 roślin wyszło równiutkie 200g z boxa 60x60x140 i hpsa 250w dual.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Przecież napisałem prawdę że zwiększa szanse na twardsze boby mając sezony, więc po ch*j drążyć temat? A zrobi jak będzie uważać. Osobiście wolałbym sezona puścić od 12/12 niż ładować się w automaty, lecz na Polski outdoor wybrałbym bym automaty.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jak robiłeś out a Masz warunki na in, to zapewne się nie zawiedziesz. Temat z in wychodzi ok i klepie z reguły lepiej niż out, no i nie trzeba tyle czasu czekać na temat co z out.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Tylko sezony, zyskujesz szanse na twarde kokony, a auto to zazwyczaj liściaste miotły, choć też może się trafić fajne feno lecz rzadko.

Mi teraz wyszło 360g/m2 twardych topów właśnie z automatów ;-) Więc reguły chyba nie ma. Zaznaczę, że geny nie były jakieś wybitne... Przy czym czas to jedyny większy plus AF. Wracam niedługo do klonów :)
 
R

rolnikdolpasz

Guest
A jaki strain-y miałeś? Pytam, bo potrzebuje coś co dobrze wychodzi na out w NL. Jak Możesz polecić jakieś automaty fem na out, które ilościowo jak najlepiej wychodzą i są w miare dobre, to będę bardzo wdzięczny.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Warunki mam . Mieszkam sam wiec wiesz. W odmiany ns pierwszy raz celować w kozaki typu Amnesia Haze itd czy macie jakieś ulubione ?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Amnesia to Sativa. Jak lubisz sative, to PowerPlant od Dutch Passion też dobrze mi wchodzi. Lubię dać długiego wega na lampie MH, to wtedy wychodzi super.

Bardziej kierował by się w White Whidow, lub Chronic od Serious Seeds, ew.. Super Skunk, albo Shiva Skunk. Wszystko pełnosezonowe. Hash Plant, oraz Mr Nice G13X Hash Plant też są bardzo dobre, ale na początek bym odpuścił, bo pestki są tylko reg i drogie, chyba, że sam zrobisz pestki. Hindu Kush też dobre palonko. Afghani#1 również.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół