nasiona marihuany

Do kiedy jest w Polsce sens kiełkować pełnosezonówki konopi indyjskiej na outdoor? Zajrzyj tu zamiast pytać "czy jest już za późno żeby zacząć OUT?"

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
H

haszysz90

Guest
Wiekszość początkujących jak nie popelni za duzo bledow to zbiera tak 70-150 g wyssadzajac w maju czerwcu a w lipcu wiadome mniej ale przy dobrej pogodzie mysle ze mozna przy 80 g sie zatrzymać
 

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
Sub wie co mówi czyli do 10 lipca siewki w glebe D:yeahh::yeahh::yeahh: Pozdro <shiza>
 
S

sub

Guest
To nawet logiczne.

Może tak może nie. Bez różnicy. To, że coś brzmi dobrze ... sensownie czy logiczne....

Ciekawy byłby temat do kiedy jest w ogóle... sens kiełkować - wysadzać out - tunele, szklarnie wyłączone z tego skoro out.. konopie w naszym klimacie.

Bez podziału - może z uwzględnieniem istnienia klonów z ras normal - które mają BVP dawno za sobą. I włażą na kwitnienie od razu.

Od pierwszego sierpnia zostaje około 2 miesięcy sezonu + 0,5 miesiąca tak zwanej zimnej i mokrej końcówki. W mojej okolicy tak to zawsze wyglądało. Kolejne dwa tygodnie - to raczej - pobożne życzenia a nie sezon.

Powiedzmy, że od 1 sierpnia zostaje -> około 10 tygodni. Z czego jakieś 5 to dobra pogoda.

Nie mieszkałem nigdy we Wrocławiu - czy innych takich dzikich okolicach gdzie sezon jest odrobinkę inny -- podbno. Ile więcej czasu - i o ile cieplej w końcówce ?
 
Z

Z-L-O-M

Guest
W mojej okolicy też. Do 15-go będę sadził klony - zobaczymy, co i jak.
Jutro będę pobierał ostatnie. Kurde, ale to też inna bajka.
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
no wlasnie, bo jakas pozno zakwitajaca panna wlasnie mi pokazala wloski, od sionka bylo 12/12 a wyszla na wierzch 35 dni temu... urosla na 50 cm w góre (5Ldoniczka) i szczerze mowiac troche mnie to przerazilo ->przeciez dolne odrosty przy CFL na pewno nie beda doswietlone...

czy jest sens robic z nich klony na outa??

sub- mowa tu o zbiorach, a nie o nadziei,ze moze cos bedzie moze nie :) taki eksperyment na pewno przeprowadze i posadze wczesne sezonowki (jak zgarne jakies pestki) w 3 i 4 tygodniu lipca->foty na pewno tu zamieszcze :)
 
Z

Z-L-O-M

Guest
Ja mam taki przepis, że zawsze robię klony z dolnych odrostów
- czy to na słońcu czy spod cfl. Dolne odrosty zabierają energię
tym na górze (i tak bym je usunął). Jako odrębne rośliny więcej
zdziałają. Moim zdaniem jest sens i zachęcam do eksperymentu.
 
S

sub

Guest
thcunel napisał:
czy jest sens robić z nich klony na outa??

Czemu nie ? jeden czy dwa lub i 3...
Byle by to co się sadzi out było na wegu - jak nie będzie nie urośnie prawie wcale.

jeśli by posadzić odrost - ukorzeniony i na takim etapie rewega - ma to jeszcze jakiś sens:--> http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Monster_Cropping | czemu to jest pod taką nazwą? wydawało mi się, ze nazywano kiedyś tak coś innego|

nie koniecznie tak wielki.. jak ten.

1.jpg


Szybko przejdzie na kwitnienie - nie jest mikrusem - i ma na czym produkować kwiaty.
hmm.. tylko trzeba by takie mieć przygotowane - mieć gdzie.. Czy to ma sens..

O wiele łatwiej posadzić z nasion wcześniej - niech będzie w połowie czerwca.. i .. mieć coś bez nakładów.

Kto sprawdzi będzie wiedział czy warto było - się tak wysilać.

thcunel napisał:
sub- mowa tu o zbiorach, a nie o nadziei,ze moze cos bedzie moze nie :) taki eksperyment na pewno przeprowadze i posadze wczesne sezonowki (jak zgarne jakies pestki) w 3 i 4 tygodniu lipca->foty na pewno tu zamieszcze :)

Czemu nie. Bardzo lubię eksperymenty - najbardziej ilustrowane :D - pełna dokumentacja.

Imo.. Podobnie będzie i z AF sadzonymi późno - nawet jeśli czas od kiełkowania do kwitnienia będzie miał nie długi. ile to potrwa? Ze 3 tygodnie minimum.
Zostaje i tak ze 7 tygodni sezonu - tydzień sierpnia - 4 września - i realnie dwa października.
Przy czym - pogoda we wrześniu jest jaka jest - a październikowa także nie zachwyca
Dojrzewanie rośliny przypadnie na okres gdy pogoda jest nie najlepsza - roślina nie będzie duża - późne pełnosezonówki, sadzone maj-czerwiec, które zaczną kwitnąc podobnie - mimo tego, że pewnie dojdą w "podobnym" stopniu - dadzą sensowne plony : wielkie krzewy - ze szczytami które co najwyżej nie są tak duże jak mogły by być. Gdyby warunki... pozwoliły.

Jeśli w ogóle jest mowa o sensie? - to chyba teraz byłby naprawdę ostatni dzwonek. Aby cokolwiek sadzić. Chyba.

niestety nigdy nie robilem klonow i nie wiem jak to sie robi ;/

Wiedza to najmniejszy problem. -> http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Kategoria:Klonowanie
 
Ostatnia edycja:

bundy09

Well-known member
Rejestracja
Paź 31, 2012
Postów
116
Buchów
0
Wczoraj na wate poleciała ostatnia batalia pełnosezonowych , 15 czerwca wysiałem kilka i na dniach je odwiedze , z poczatku czerwca tez ze trzy przetrwały , ostatni rzut idzie na wate w połowie lipca , w październiku wrzucę foty z opisami i wynikami , wszystko to odmiana Outdoor Skunk.
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
SUB -> z eksperymentu moze nic nie wyjsc poniewaz polowa klonow moich juz zostala zjedzona/poturbowana przez kota i daje im male szanse na przezycie.... probuje wymyslic jakas mini szklarnie ... nie weim juz sam :(
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

gandzior44

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2013
Postów
78
Buchów
6
U mnie jutro leci w celach eksperymentu 16 reg. no name pełno sezozonowych. Zobaczymy czy zdążą podrosnąc.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół