nasiona marihuany

Do moderatorów

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Rtggang

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2022
Postów
128
Buchów
275
Witam serdecznie straciłem dostęp do konta które użytkowałem kilka dobrych lat temu i zastanawiam się jak mógłbym odzyskać do niego dostęp bądź chociaż przypisać do nowego konta moj staż na forum ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ✌️ Sugeruje napisać do mnie na pw ?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,550
Odznaki
13
Sugeruje napisać do mnie na pw
A ty myślisz że administracja nie ma co robić? Sam napisz do któregoś z czerwonych, to pewnie ci wyjaśniią jak to zrobić, o ile się da w ogóle ?
 

Rtggang

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2022
Postów
128
Buchów
275
Gdybym ich znał po nickach to bym nie pisał na forum ?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,550
Odznaki
13
problem ruszyć głową? poszukac w wątkach? dział konkursy wystarczy wejsc , a drugie to skoro miłeś drugie konto z dorobkiem to powinnnienes wiedzieć kto jest kto , albo chociaz kojarzyc i weidzieć że np konkursy przeważnie sa pisane przez administracje , to tylko taki jeden z przykładów
 

Rtggang

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2022
Postów
128
Buchów
275
problem ruszyć głową? poszukac w wątkach? dział konkursy wystarczy wejsc , a drugie to skoro miłeś drugie konto z dorobkiem to powinnnienes wiedzieć kto jest kto , albo chociaz kojarzyc i weidzieć że np konkursy przeważnie sa pisane przez administracje , to tylko taki jeden z przykładów
Ekoludku co pozjadałeś wszystkie umysły świata - przez takich zarozumiałych, aroganckich i wiecznie dąsajacych się parówczakow jak ty ( klepiąc ta morda w każdym wątku żeby tylko nabić duża ilość postów na forum ) tylko demotywujesz wszystkich w około zamiast pomagać - masz policyjne usposobienie ✌️ Współczuje ci
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Ekoludku co pozjadałeś wszystkie umysły świata - przez takich zarozumiałych, aroganckich i wiecznie dąsajacych się parówczakow jak ty ( klepiąc ta morda w każdym wątku żeby tylko nabić duża ilość postów na forum ) tylko demotywujesz wszystkich w około zamiast pomagać - masz policyjne usposobienie ✌️ Współczuje ci
Chłopie a Ty masz problem znaleźć obsługę forum? To Tobie dopiero trzeba współczuć. Nie tędy droga... Zresztą po sposobie Twoich wypowiedzi i tak nie mam ochoty Tobie pomagać.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,550
Odznaki
13
Ekoludku co pozjadałeś wszystkie umysły świata - przez takich zarozumiałych, aroganckich i wiecznie dąsajacych się parówczakow jak ty ( klepiąc ta morda w każdym wątku żeby tylko nabić duża ilość postów na forum ) tylko demotywujesz wszystkich w około zamiast pomagać - masz policyjne usposobienie ✌️ Współczuje ci
Zawsze chciałem być policjantem to jedno a drugie, jak CB demotywuje prawda i ruszaniem głową i nie potrafisz przyjąć krytyki względem swojego działania, w sumie to nie działania, to sam jesteś parówka, w dodatku ta co siedzi w sloiku w zalewie z innymi parówkami, ale ty jesteś ta najbardziej pomarszczona, kolejna kwestia to ci napisałem, podałem przykład jak znaleźć administratorów i co w zamian, płacz i lament parowki? Nabijacza postów? Dawaj swój nick z tym dorobkiem, sprawdzimy czym tam się dorobiłeś, bo zdaje się że chyba woda po ogórkach.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Zamykam... Jak ruszysz głową to daj znać.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół