• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Do-Si-Dos PPC

Phanta Rei

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
146
Buchów
61

Do-Si-Dos​

(ze strony panpestka.pl: Do-Si-Dos to hybrydowa odmiana marihuany z delikatną przewagą indiki o właściwościach leczniczych. Przez jej błyszczące włoski, jasne łodygi – ta odmiana marihuany to prawdziwa uczta dla oczu, w zależności od fenotypu liście często bywają ciemno-fioletowe. Jej aromat jest słodki i ziemisty z lekką nutą drewna i ziołowych akcentów. Bardzo dobrze pomaga się odstresować, świetnie działa na ból i niepokój. Większość użytkowników chwali sobie relaksujące właściwości oraz euforyczny stan – to właśnie zawdzięczamy dobrze dobranym genom DoSiDos’a.

-jej pochodzenie: Indoor
-Sposób spożywania: Vapcap M2020
-ilość spalonego/skonsumowanego suszu - kilka G
-poziom doświadczenia konsumenta (ile spaliłeś/zjadłeś odmian) "casual driver"

-nazwa bedeera z których pochodzi odmiana PanPestka.pl
-Można też opisać curring. 1 Miesiąc

3. SR
-Nazwa odmiany i jej pochodzenie
Dosidos x Sekretna hybryda, to moim zdaniem nietypowy Dosi, ale jest to naprawdę dobry mix.

-Ogólny opis, historyjka związana z działaniem opisywanego zioła.
No więc tak:
Często mi zwalnia czas po nim, ale to może moje odczucie 👽, powoduje początkowe pobudzenie po czym spokojne przejscie na relax, nie ma gonitwy myśli, dobre skupienie z miłą fazą :toke:. Bardzo fajny smak ziołowy, świeży, jak poleży dłużej pokaże walory, zbita struktura topa, świetny wigor rośliny. Ogólnie polecam indoor świetnie szła, zero problemów, pleśni, niedoborów nadwyżek. Faza jest całkiem długa. Medycznie na +.

-Smak --- 8/9 (1-10/10)
-Zapach --- 9 J/W
-Moc --- 8/9 J/W
-Działanie ---- 8 J/W,


 
Ostatnia edycja:

Góra Dół