nasiona marihuany

Do-Si-Dos PPC

Wyszukiwarka Forumowa:

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1

Do-Si-Dos​

(ze strony panpestka.pl: Do-Si-Dos to hybrydowa odmiana marihuany z delikatną przewagą indiki o właściwościach leczniczych. Przez jej błyszczące włoski, jasne łodygi – ta odmiana marihuany to prawdziwa uczta dla oczu, w zależności od fenotypu liście często bywają ciemno-fioletowe. Jej aromat jest słodki i ziemisty z lekką nutą drewna i ziołowych akcentów. Bardzo dobrze pomaga się odstresować, świetnie działa na ból i niepokój. Większość użytkowników chwali sobie relaksujące właściwości oraz euforyczny stan – to właśnie zawdzięczamy dobrze dobranym genom DoSiDos’a.

-jej pochodzenie: Indoor
-Sposób spożywania: Vapcap M2020
-ilość spalonego/skonsumowanego suszu - kilka G
-poziom doświadczenia konsumenta (ile spaliłeś/zjadłeś odmian) "casual driver"

-nazwa bedeera z których pochodzi odmiana PanPestka.pl
-Można też opisać curring. 1 Miesiąc

3. SR
-Nazwa odmiany i jej pochodzenie
Dosidos x Sekretna hybryda, to moim zdaniem nietypowy Dosi, ale jest to naprawdę dobry mix.

-Ogólny opis, historyjka związana z działaniem opisywanego zioła.
No więc tak:
Często mi zwalnia czas po nim, ale to może moje odczucie ?, powoduje początkowe pobudzenie po czym spokojne przejscie na relax, nie ma gonitwy myśli, dobre skupienie z miłą fazą :toke:. Bardzo fajny smak ziołowy, świeży, jak poleży dłużej pokaże walory, zbita struktura topa, świetny wigor rośliny. Ogólnie polecam indoor świetnie szła, zero problemów, pleśni, niedoborów nadwyżek. Faza jest całkiem długa. Medycznie na +.

-Smak --- 8/9 (1-10/10)
-Zapach --- 9 J/W
-Moc --- 8/9 J/W
-Działanie ---- 8 J/W,


 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
O jak miło, akurat mam posadzone 4 i nie ukrywam, że jestem naprawdę ciekaw tej hybrydy.
Masz zdjęcia roślin pod koniec przed ścięciem ?
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Niestety nie mam juz, ale wrzuć w wątek jak będzie już topiasta :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół