nasiona marihuany

Dobór gratów do namiotu 150x300. 2x zeus 600

Wyszukiwarka Forumowa:

-Big joint-

Member
Rejestracja
Lis 25, 2009
Postów
6
Buchów
1
Witam Was ! Mam prosbe o sprawdzenie i ewetualne zasugerowanie poprawek do moego zestawu.

1. Namiot bedzie stal w pokoju i bedzie zajmowal mniejsza jego polowę. Mysle czy nie wybudowac do okola namiotu szybkiej konstrukcji z drewna ( tak do okola namiotu i z 40-50 cm wyzej niz jego gorna czesc ). Wydaje mi sie ze pomoze to troche ogranniczyc wszelkie zapachy. Oczywiscie zastosuje filtry weglowe... Wydaje wam sie ze to zda egzamin ?

2 Mam okno i zastanawiam sie ja najlepiej je zaslonic zeby moglo byc ciagle otwarte. Myslalem zeby zbudowac taka jakby skrzyneczke do ktorej wloze przewody wentylacyne ( Poczatek rury ktora bedzie wtlaczala powietrze i koniec wyciagajacego ) Jakiej wydajnosci wentylator byscie tutaj dali ?

Chce Kupic taki zestaw :
  • Namiot uprawowy RoyalRoom o wymiarach 300x150x200cm
  • Lampa Lumatek Zeus 600W PRO Full Spectrum x2 ( myslicie ze to bedzie optymalne zrodlo swiatla >? )
  • Filtr węglowy Prima Klima 700-900 m3/h; przyłącze 160mm + filtr przelotowy Przepustowość optymalna: 2500 m3/h ( mam wiec uzyje )
  • Wentylator Prima Klima 160mm 800m3/h , z regulacją temperatury, Jaki dac wtłaczający ?
  • Stacja pogody HTC-1
  • Programator czasowy elektroniczny LXU02
  • Zawieszki podtrzymujące do 68kg x2
  • Jeden lub dwa wiatraki mieszajace ,
  • Nawilzacz powietrza ( z marektu )
  • doniczki kwadratowe 25l ( Ziemia + perlit + kermazyt na dol i gore doniczek )
  • Pesti auto lemon kix fem od dutch passion. Ile pomidorow byscie tam dali>?
  • Canna Terra Veg > Flow > Pk13/14 , Topsin na plesn ,
  • Neutralizator w zelu 4l.

Wieczorem pojade na tamten dom i zrobe zdjecie okna. Dodam ze nie mieszkam w polsce.. Dzieki za informacje i uwagi. Pozdrawiam !!!
 
U

Usunięty 80839

Guest
Opcja z konstrukcją drewnianą a'la kopuła, wydaje mi się a raczej jestem pewien, że nie zda egzaminu. Bo niby jakby to miało blokować/ograniczać zapach...
Nie widzę też zbytnio sensu ładować AF-y w 25-litrowe donice. 11-14 litrowe spokojnie wystarczą. Źródło światła o które pytasz będzie optymalne, ale nie wiem czy cenowo wyjdzie najkorzystniej. Ktoś tu na forum niedawno temu zrobił dość ciekawe porównanie paneli LED vs HPS. Jeśli chodzi o okno to zaklej całą ścianę grubą folią. Od sufitu do podłogi. Sam tak kiedyś miałem w growroomie. Było to proste, tanie i skuteczne rozwiązanie.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Sadząc daczpaszyn masz dużą szansę na hermafrodyty.

Topsinu to używają wielbiciele kleszczy i latania po bagnach. Przy dobrze dobranej wentylacji nie ma opcji na pleśń. A jak jej się obawiasz przy ledach to lepiej zainwestuj w osuszacz powietrza, zamiast jakąś chemię lać na rośliny.
 

-Big joint-

Member
Rejestracja
Lis 25, 2009
Postów
6
Buchów
1
Mam doswiadczenia bardziej zwiazane z outdoorem... Takze topsin odstawiam, Donice dam mniejsze. Co sadzcie o wiatraku wtlaczajacym ?
 

-Big joint-

Member
Rejestracja
Lis 25, 2009
Postów
6
Buchów
1
Opcja z konstrukcją drewnianą a'la kopuła, wydaje mi się a raczej jestem pewien, że nie zda egzaminu. Bo niby jakby to miało blokować/ograniczać zapach...
Nie widzę też zbytnio sensu ładować AF-y w 25-litrowe donice. 11-14 litrowe spokojnie wystarczą. Źródło światła o które pytasz będzie optymalne, ale nie wiem czy cenowo wyjdzie najkorzystniej. Ktoś tu na forum niedawno temu zrobił dość ciekawe porównanie paneli LED vs HPS. Jeśli chodzi o okno to zaklej całą ścianę grubą folią. Od sufitu do podłogi. Sam tak kiedyś miałem w growroomie. Było to proste, tanie i skuteczne rozwiązanie.
Myslalem po prostu dac plyty wiurowe i na laczenia siilokon.. Ale chyba jedak odejde od tego pomyslu. Zastanawiam sie jak duzo zapachu bedzie istnialo poza boksem mimo filtrow...
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
nic nie bedzie jak bedziesz mial dobra wentylacje i filtr
 
U

Usunięty 80839

Guest
Mam doswiadczenia bardziej zwiazane z outdoorem... Takze topsin odstawiam, Donice dam mniejsze. Co sadzcie o wiatraku wtlaczajacym ?
Możesz jakiś zastosować, jednak musi być słabszy niż wyciągający, żeby nie "pompowało" namiotu.
 
U

Usunięty 80839

Guest
Tak pomiędzy 24-36 na całość, 8-12 roślin na każde 1,5 m2 żeby nie było mocnego ścisku. Zależy jakie masz doświadczenie w uprawie. Ja bym przy takiej powierzchni w ogóle nie szedł w automaty, jeśli nie masz dużej praktyki. Na prądzie zbytnio nie zaoszczędzisz, bo trzeba im te 18-20 godzin przez cały okres grow świecić. W dodatku femki czy regi też idzie w miarę szybko poprowadzić a są chyba prostsze w uprawie (bo jak to mówią: "bardziej wybaczają błędy").
 

-Big joint-

Member
Rejestracja
Lis 25, 2009
Postów
6
Buchów
1
Tak pomiędzy 24-36 na całość, 8-12 roślin na każde 1,5 m2 żeby nie było mocnego ścisku. Zależy jakie masz doświadczenie w uprawie. Ja bym przy takiej powierzchni w ogóle nie szedł w automaty, jeśli nie masz dużej praktyki. Na prądzie zbytnio nie zaoszczędzisz, bo trzeba im te 18-20 godzin przez cały okres grow świecić. W dodatku femki czy regi też idzie w miarę szybko poprowadzić a są chyba prostsze w uprawie (bo jak to mówią: "bardziej wybaczają błędy").
Mam bardzo male doswiadczenie. Raptem kilka autdoorow. Bardziej zalezy mi na czasie. , niz na pradzie. eszam za granica ale bliskich mam w ojczyznie. Dlatego nie chce siedzec dlugo z pannami. Dlatego tez wybór padl na dluzsze ag haha. Myslalem nad scrogiiem.. Ale moze nnastepnnym razem. Pozdrawiam ! i dzieki
 
U

Usunięty 80839

Guest
Wybór należy do Ciebie, ale chociaż pochwal się nam jakie te AFy planujesz wsadzić pod te Zeusy?
 

-Big joint-

Member
Rejestracja
Lis 25, 2009
Postów
6
Buchów
1
Wybralem lemon kix od dutch passion. Moze uda mi sie cos podzialac z nimi rowiez na out u nas.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół