nasiona marihuany

Dobra muza elektroniczna

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
Polecam nowy album Mauro Picotto'a "superclub" choc jest na nim pare staroci, to jest calkiem dobry, zresztom wogule polecam tego wykonawce najlepszy album -"go to gate" albo taka mala dyskografia "the triple album" - (go to gate, v.i.p. lounge, Maximal in the mix" jeszcze pare innych albumow -"the others" i mix albumow -"metamorphoze" , "Presents Meganite (2004)" Polecam singiel "hypnobounce"
Styl wykonawcy - hardstyle, house, techno, trance...
 
R

Rider

Guest
Za***isa muze gra tez chris liebing, choc wydal tylko (chyba) jeden album "evolution" - slaby i nudny... to koles wymiata na imprezach, tak ze bardzo polecam jego sety totalny hardcoore - set z mayday 2005.
Styl: Ostre granie, :)
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
chciałbym polecić Tranceport Paula Oakenfolda.. oraz ogólnie zespół Infected Mushroom goście robią naprawde dobry psytrance :alien: szczególnie gruby wydaje mi się być dwupłytowy album z 2003r "Converting Vegeterians" :alien: na prawde gorąco polecam :twisted:
 
1

19(L)16

Guest
infected mashroom tworza dobry klimat...wkręta na maxa...

ja od siebie chcialbym polecic nasza polska perełke wśrod DJ-jek- chodzi oczywiscie o niezrównana Carle Rocke.kto ja raz uslyszal ten pozostanie jej wierny do konca :] ostatnio bylem na imprezie z nia w Lokomotywie.dobry balet nawet,szkoda tylko ze ten klub zszedl na psy,ale Carla uratowala impreze...Carla i za***isty kolorowy laser :]
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
jeśli chodzi o elektronike to 1200 micrograms wymiata
 
D

delete

Guest
jesli chodzi o mauro picotto to comodo wymiata ;D polecam takze innych wykonawcow techno house itp: Marcel Woods, Dj KC, Kalwi & Remi, David Guetta, C-bool i wiele wiele innych siedziec i tylko wymieniac:)
 
R

Rider

Guest
pajonk napisał:
pajonk napisał:
Kalwi & Remi
itp... to zygacze nie dj. Muzyka dla idiotow i wygietych pajacow z meliniastych lokali reklamujacymi sie virusem HIV podczas imreez kinderbalowych gdzie za scieche 13 latki obrabiaja ci jaja plus DJ uposledzony na wuzku inwalidzkim, sory ale wiem ze tak jest wszedzie. A dj marcel woods jeszcze tam cos cazasem zagra, przynajmniej mozna spotkac jego kawalki na na wy***anej [kiedys] skladance dream dance, zalosne...
 
D

delete

Guest
ale zes powiedzial a zreszta niebedziemy sie sprzeczac kazdy ma swoje zdanie ja napewno mam inne
 
R

Rider

Guest
pajonk, moj blad, troche zle to napisalem ;] sory jezeli cie urazilem, mam chustawke nastrojow ostatnio ;]
no wiec sprostowanie jednym zadniem, mamy odmienne gusty, normalka ;]
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
możecie mi polecić coś typu 1200 micrograms ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół