• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Dobry tytoń do papierosów w PL?

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,172
Jo,

Pali ktoś w PL papierosy ręcznie kręcone? Szukam jakiegoś dobrego tytoniu, a nie jestem w PL, więc nie mam jak obadać co tam mają w sklepach. Znajomy przysłał mi kilka paczek L&M, ale to lipa, grubo zmielony, z patykami i chujowy ogólnie. Kiedyś mi znajomi z Niemiec przywozili L&M w puszkach i tamten był dobry, a ten z PL to w ogóle nie to.
Tak więc szukam dobrego tytoniu. Ma być smaczny i drobno pocięty, we włoski, a nie kawałki. Jak ktoś był w UK i zna Amber Gold albo Cutters Choice, to coś w ten deseń by mi pasowało. A i nie może być z tych "wędzonych" typu Drum, bo tego też nie lubię.

Pzdr

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,172
Mrowenus nie będę na codzień palił waniliowych szlugów, to może do lolka dobre jak ktoś miesza z tytoniem (ja nie mieszam :)).

COOCAA89

Member
Buchów
0
Jo,

Pali ktoś w PL papierosy ręcznie kręcone? Szukam jakiegoś dobrego tytoniu, a nie jestem w PL, więc nie mam jak obadać co tam mają w sklepach. Znajomy przysłał mi kilka paczek L&M, ale to lipa, grubo zmielony, z patykami i chujowy ogólnie. Kiedyś mi znajomi z Niemiec przywozili L&M w puszkach i tamten był dobry, a ten z PL to w ogóle nie to.
Tak więc szukam dobrego tytoniu. Ma być smaczny i drobno pocięty, we włoski, a nie kawałki. Jak ktoś był w UK i zna Amber Gold albo Cutters Choice, to coś w ten deseń by mi pasowało. A i nie może być z tych "wędzonych" typu Drum, bo tego też nie lubię.

Pzdr

Ja polecam tytoń LM, Marlboro i Lucky Strike. To prawda, że tytoń tych marek kupiony w PL to szajs. U nas nie trafiłem na dobry tytoń.
Kupuje najczęściej w Belgii i jestem bardzo zadowolony. Niemiecki również jest dobry, ale droższy.
Jak wrócę do domu podeśle fotke wiadra ;)

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
17,057
Odznaki
2
Przedostatnio jak byłem w PL to tez się naciałem na te grube tytonie . . . kupiłem 4 większe paczki do samolotu, różnych producentów i w UK dopiero obczaiłem jakie to hujostwo do kręcenia w porównaniu tak jak piszesz Napalm z Amber Leaf . . .

Wychodzi na to ze u mnie w osiedlowym sklepiku mimo ze tytoni sporo do wyboru wszystko jest tak właśnie grubo mielone . . . i tez się zastanwiałem jaki trza kupic żeby był ten dobry (angielski) bo chyba wszystkie nie są takie hujowe . . .

oo Homer właśnie taki pale na co dzień

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,172
To ten Marlboro Gold też lipa? Grubo cięty i z patykami?

Konopioland

Lazy Bastard
Buchów
0
Golden Virginia jest dostepny w PL.
Nawet teraz tesciowka przywizla mi pare paczek i nie odbiega jakoscia od tego w UK czy NL.

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,172
Nie wiem jak jest teraz, ale kupiłem chyba w 2009 Golden Virgina w PL, to smakował jak popularne, wyjebałem do śmieci, a poza tym GV w ogóle mi nie podchodził, nawet ten w UK.

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Buchów
0
W Polsce jest lipa z tytoniami odkąd weszliśmy do Unii. Nawet ten Drum co da radę u nas kupić nijak się ma do prawdziewgo Druma, który kupowałem jakieś 14 lat temu. Wyjątek potwierdzający tę regułe stanowi Gawith Hoggarth, jak dla mnie zajebisty tytoń. Zero śmieci, patyków kory itd. Ale czy będzie Ci podchodził to nie wiem. Jest kilka rodzajów. Jak dla mnie ta sama półka co Van Nelle niedostępny u nas od nastu lat.

Ostatnia edycja:

Homer S.

Well-known member
Buchów
0
To ten Marlboro Gold też lipa? Grubo cięty i z patykami?

Cienko cięte długie włoski, wiadomo że nie to co ta virginia którą też dałem ale nie ma tragedii.
Jakiś badyl się zdarzy ale w porównaniu do lm, chesterfielda czy jakiś innych ld to niebo a ziemia.
W normalnym kiosku lepszego się nie kupi.

Jak sie ma dostęp do trafiki pod nosem to inna sprawa.

tak wygląda w porównaniu ze smakowym McBarenem

Ostatnia edycja:

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,172
Cienko cięte długie włoski, wiadomo że nie to co ta virginia którą też dałem ale nie ma tragedii.
Jakiś badyl się zdarzy ale w porównaniu do lm, chesterfielda czy jakiś innych ld to niebo a ziemia.
W normalnym kiosku lepszego się nie kupi.

Jak sie ma dostęp do trafiki pod nosem to inna sprawa.

tak wygląda w porównaniu ze smakowym McBarenem

Marlboro ten po prawej? Wyglada ok...

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,230
Raczej ten po lewej.

Góra Dół