• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Dobry tytoń do papierosów w PL?

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Buchów
0
Dobrze, ze odkopaloscie temat bo moze ogrankcze palenie przez krecenie. Jutro odwiedzam dobry tabak ;)
Witam!

no,na pewno ograniczysz palenie.Swoją drogą to jest dobry sposób na rzucenie palenia.Osobiście codziennie wypalałem paczkę fajek i nic innego jak normalne szlugi,nie zaspokajało mojego nikotynizmu.Paląc nabijane lub kręcone w ogóle nie potrafiłem się napalić.Raz zabrakło fajek,a że spliffy zawsze kręce z tytoniu pueblo bo zwykłe fajki są ochydne do tego celu to i sobie skręciłem peta.Od tamtej pory kręcę fajki.2 dni i się przyzwyczaisz do tego.Plusy tego są takie że palę mniej.I zamiast 35-40€ tygodniowo wydaję 5-7€ tyg. No i lepiej smakuje jak te zwykłe szlugi.Sam się przekonaj.

pozdrawiam!

Honza

Well-known member
Buchów
4,036
Odznaki
2
Witam!

no,na pewno ograniczysz palenie.Swoją drogą to jest dobry sposób na rzucenie palenia.Osobiście codziennie wypalałem paczkę fajek i nic innego jak normalne szlugi,nie zaspokajało mojego nikotynizmu.Paląc nabijane lub kręcone w ogóle nie potrafiłem się napalić.Raz zabrakło fajek,a że spliffy zawsze kręce z tytoniu pueblo bo zwykłe fajki są ochydne do tego celu to i sobie skręciłem peta.Od tamtej pory kręcę fajki.2 dni i się przyzwyczaisz do tego.Plusy tego są takie że palę mniej.I zamiast 35-40€ tygodniowo wydaję 5-7€ tyg. No i lepiej smakuje jak te zwykłe szlugi.Sam się przekonaj.

pozdrawiam!

No wlasnie dlugo krecilem ze smakowych mac barenow i palilem duzo mniej niz normalnych szlugow, ale ile mozna palic smakowe? 2-3 miesiace i juz na nie patrzec nie moglem. Jaram paczke normalnych dziennie, a kreconych paczka tytoniu na tydzien, czyli spora roznica. Do tego dochodzi jeszcze fakt, ze czasami nje ma jak skrecic albo sie po prostu nie chce ;)

ShelbyGT

Guest
Na dobry temat trafilem. Jak mialem ochote na tytonie smakowe to tylko mac baren, ale nigdy nie widzialem bezsmakowego. Jablko, wi ovrono, czekolada - zajebiste. Dobrze, ze odkopaloscie temat bo moze ogrankcze palenie przez krecenie. Jutro odwiedzam dobry tabak ;)

Teraz wszystkie są bezsmakowe a 'aromat' sprzedają osobno w takich małych buteleczkach plastikowych. Skrapiasz tym świeżo otwarty tytoń i po 15 minutach jest gotowy. Jakieś nowe przepisy zjebanej unii.

A co do tytoni smakowych to harvest były zajebiste, zwłaszcza wild berry to mistrzostwo dla mnie było ale od jakiegoś roku ich nigdzie nie widzę.

Lord of Old School

Guest
Cześć ja polecam tyx javaanse jongens ma miły przyjemny aromat a w posmaku czuć wyrazisy smak orzechów pozdrawiam

renatka4532

New member
Buchów
0
A ja najchętniej zamawiam na PSEUDO REKLAMA PE EL. Jako nieliczni mają w ofercie ciemny, mocny towar, długo szukałam takiego sklepu i w końcu trafiłam z polecenia znajomej. Słabszy towar troszkę gorszy, ale też w porządku. Ogólnie polecam, obsługa klienta też super, wszystko zawsze na czas, no i ceny atrakcyjne :)

Ostatnią edycję dokonał moderator:

sub23

nudziarus offtopicus
Buchów
3,347
5 lat temu. Od tego czasu juz nie pale i chodze na pielgrzymki do Czestochowy.
Czyli nadal masz słabość do leżących krzyżem nimfomanek ?

Jak to leciało _ jestem jak mumia _ nie przeszkadza mi to ... przynajmniej nie przeszkadzasz.

ps: wróciłem do fajek : po latach elektryka.

Góra Dół