nasiona marihuany

Dobry tytoń do papierosów w PL?

Wyszukiwarka Forumowa:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Ten cienki mi nie podchodzi. Choojowo sie miesza z gandą. Od dłuższego czasu do lolków podchodzi mi ten



Lucky Strike biały też spoko
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Ten MacBaren wyglada dobrze, moze wezme paczke na testa. Reszta to chu*nia z tego co widze, grube i patykowe.
 

LolaBoa

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2015
Postów
131
Buchów
1
Ten MacBaren wyglada dobrze, moze wezme paczke na testa. Reszta to chu*nia z tego co widze, grube i patykowe.

Kiedyś miałam MacBarena orzechowego(pandan choice) i wyglądał tak samo! Smakował orzechami i nie był suchy jak wiór, troszkę wilogtny. Dałabym mu 10/10 bo w porównaniu z jakimś chesterfieldem za 4 zł wypada baaaaaaaardzo dobrze. Ale też kosztuje swoje bo paczuszka która mieści z 50g kosztuje około 20 złoty.

PS. Kiedyś kolega miał właśnie tego niebieskiego chesterfilda i wygląda strasznie. Jakieś syfy twarde w nim są, nie polecam.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
To Kot jak do szlugów chcesz to chyba lepszy jakiś naturalny, nie aromatyzowany bo te w szlugach ciężko się pali jak z czymś nie zmieszasz. Mokrawe, słodkie - nawet po podsuszenie jest taki strasznie gęsty dym z tego.


@Lola
No one zawsze wilgotne są.
40g kosztuje 23,95, to regularna cena tych smakowych. Naturalna chyba odrobinę tańsze.


@Stracho
chesterfield w smaku nie jest najgorszy ale w ch*j badyli ma
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Napalm rozkmiń sobie jakieś dojście na lewo :) swego czasu płaciłem po 100zł za 1kg tytoniu świetnej jakości. Korsarz - ktoś kojarzy ;)?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Niebieskie pueblo ? W PL jak kupowałem jakiś czas temu to był ok, teraz kupuję w CZ i jest dobry, bardzo drobno pocięty we włoski i dobrze skręca się z niego jointy.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Napalm rozkmiń sobie jakieś dojście na lewo :) swego czasu płaciłem po 100zł za 1kg tytoniu świetnej jakości. Korsarz - ktoś kojarzy ;)?

Korsarz to sie nadaje do spuszczenia w sraczu co najwyzej. Ja nie szukam najtanszego, tylko najlepszego.
 
D

DIABLO

Guest
nie ma najlepszego tytoniu dla wszystkich, kazdy ma inne wymagania smakowe,jednym smakuje chesterfield innym camel a jeszcze inni tęsknią za popularnym wiec wez zamów sobie po paczce kazdego i zobacz który ci odpowieada.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Te w puszkach mialem Marlboro, L&M i Lucky Strike z Niemiec i wszystkie byly bardzo dobre. L&M z PL nie przypomina tego w niczym.
 
D

DIABLO

Guest
z niemieców west czerwony i camel z puszki najbardziej odpowiednie dla mnie.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
No ale ja szukam tytoniu w PL i wychodzi, ze wszystko chu*nia.
 
D

DIABLO

Guest
przemysł tytoniowy w kraju Polska to nie przelewki ---zapłacisz za tyton jak za złoto skroja w paczke siano i zlewki.....

niestety---- ostatnio kolezanka dała mi paczke tytoniu camel nie dało sie tego palic,wolę amber leaf niż polski camel.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
a może od rolnika? mój kumpel tak robi co roku jeździ obecnie teraz to już do stałego rolnika. Ten mu przygotowuje srogi wór już dobrze wysuszonego i pociętego tytoniu. Różne odmiany lub mixy, mówi że bez porównania do tego co można kupić w sklepach tabacznych czy tytoniowych. Zawsze bierze (bo z nim jeżdżę) Kentucky i Burley a od roku "orientalny" nie ma nazwy tak mówią orientalny i jest najmocniejszy według niech. Czasem jak się spóźni to jakiś Virgin K..coś tam. Ten jest taki sobie podobno.
W ogóle ten rolnik na lewo wszystko sprzedaje bo część właśnie krajanka na szlugi a część suszy i mielą do tabak :)
Tam w okolicy wszyscy tak robią, raz w roku jakieś typki przyjeżdżają ciężarówkami i zabierają wszystko jak leci a do skupów/przetwórstw wpada tylko kilka % resztę zgłaszają jako straty tak nam mówił gościu.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
a może od rolnika? mój kumpel tak robi co roku jeździ obecnie teraz to już do stałego rolnika. Ten mu przygotowuje srogi wór już dobrze wysuszonego i pociętego tytoniu.
Czy ktoś fermentował samodzielnie tytoń? Bo oczywistym jest że krajanka z wysuszonych liści to jest machorka która do wypchania onuc się nadaje, ale wiem że ludzie sobie w domach kiszą i dojrzewają. Dużo pracy i cierpliwości wymaga, ale ponoć efekt jest doskonały.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół