nasiona marihuany

Dobry tytoń do papierosów w PL?

Wyszukiwarka Forumowa:

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
krece papierochy ... probowalem wiele, najlepszy tyton ktory ma moc i jest DOBRY to tyton P&S zaden malboro i inny syf nie dorasta do piet :)
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
nie interesowal mnie wyglad tytoniu. Smak, zapach i moc nie jakies siano tylko dobra mahora :)

P&S czarne opakowanie
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Odkopię temat i zapytam, i jak znalazłeś coś dla siebie w PL?
Ja długo szukałem dobrego tytoniu w PL i niestety fiasko.
Z PL to tylko LM BLUE I MARLBORO GOLDy dają radę ale to szlugi nie tytoń.
Polecam niemieckie tytonie.Są za***iste.Osobiście uważam za najlepszy tytoń JPS (John Player Special).Do nabijania.Lepszy i smaczniejszy niż oryginalne szlugi. A do skręcania PUEBLO.Paliłem różne,prawie każdą markę i te są najlepsze bezapelacyjnie:sunny:

ps. po wpisaniu w google (John Player Tabak kaufen )znajdziesz strony w DE które wyślą Tobie bez problemu jaki tytoń chcesz.
www.tabakandmore.de
wysyłka worldwide :)

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
LM czerwony się poprawił - już nie jest tak grubo mielony jak dawniej i smakuje też lepiej, idzie to palić, tylko musi być z nowszego rzutu - już z tymi obrzydliwymi obrazkami na puszce, że ku**s odpadnie od palenia itp.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
ogólnie tytonie marek takich jak marlboro, L&M, Pall Mall itd są najchujowszej jakości jakie można tylko kupić z akcyzą.
Są grubo mielone, często z jakimiś patyczkami, chęchami, chujstwem maści wszelakiej no i są przede wszystkim wysuszane więc do skręcania w palcach nie nadają się, są to tytonie do nabijania przez maszynki.

Do skręcania najlepsze są tytonie wilgotne typu mac baren niebieski, golden virginia zielona, drum niebieski. Można by jeszcze dodać casablancę niebieską ale od jakiegoś czasu zmieniła smak i się strasznie sk***iła więc nie polecam.
Tytonie wyżej wymienione charakteryzują się wilgotnymi, długimi i cienkimi nitkami tytoniu które świetnie się układają na bletce i po prostu wygodnie się je skręca.
Golden virginia jest najdroższa z powyższych ale posiada takie samo opakowanie co DRUM (ciężko dostępny w kraju, dawno nie mogłem kupić i nie wiem czy nie wycofali) czyli w środku jest zamnięcie strunowe które uniemożliwia wysypanie się zawartości i co najważniejsze - znacząco wydłuża wilgoć tytoniu co wg mnie wpływa na jakość.
do tego tipy tennessy biało-złote i zielone bletki OCB.
to był mój zestaw do skręcania

warto zaznaczyć że po tytoniach do maszynek czyli tych suchych - po skręceniu szluga z tego i zjaraniu miałem takiego kapcia w ustach że musiałem się napić czegoś, suchość w gardle i w ogóle niesmak okrutny.
po wilgotnych tytoniach do skręcania nie ma (nie miałem!) tego efektu
polecam chociaż raz spróbować tytoniu wyższej jakości.

aha i casablanca niebieska oraz golden virginia jest naprawdę wilgotna - niektórzy mieszają z innymi, suchszymi tytoniami 1/3 lub 1/4
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Amsterdamer od Macbarena wymiata jeszcze OCB filigranowe te w białej paczce
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
amsterdamer owszem ale tylko blond bo ten drugi zalatuje mi jakąś wanilią czy tam czekoladą. Ostatnio podszedł mi Pepe virginia :) Mac Baren Pure Tabacco też spoko
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No mi podszedł co mnie zdziwiło Turner brązowy a to wędzony tyts się później dowiedziałem
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Na dobry temat trafilem. Jak mialem ochote na tytonie smakowe to tylko mac baren, ale nigdy nie widzialem bezsmakowego. Jablko, wi ovrono, czekolada - za***iste. Dobrze, ze odkopaloscie temat bo moze ogrankcze palenie przez krecenie. Jutro odwiedzam dobry tabak ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół