nasiona marihuany

Dodatki do chemicznego ziela

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ciekawi mnie co dodają dile do zielonego żeby byłob mocniejsze niz naturka?? W innym temacie o chemii nic się nie dowiedziałem a ciekawi mni to co tak naprawdę kupujemy, czym nasączane są topki?? :pukel:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Ja słyszłem że dile dodają rozpuszczalnikuw , ale jest to pwenie mocno przesadzone !
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
eter,domestos,miód(do zwiększenia masy),pcp(rzadko)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Jak to domestos???? Słyszałem kiedyś o tym ale myślałem że to jaja są!! Podlewają roślinkę domestochem????? I to niby ma klepać w baniak??? Przesrane......... :scratch:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
PCP w Polsce nie ma. Jest za drogie i zbyt mocne. Anielski pył, lol. Podlej paprotkę domestosem, jak myślisz, ile godzin przeżyje ? Chodziły bzdurne plotki o wzmacnianiu domestosem...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
No to wreszcie czym dile wzmacniaja moc roslinki? Tyle sie mowi o chemicznym zielsku ale nikt nie wie co tam jest na prawde dodawane... Po domestosie albo rozpuszczalniku roslina zdechnie przeciez w kilka godzin :pukel: wiec to raczej nie to
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
maczaja staff w eterze(było powyżej), dodaja inncyh dragów np. bieluni, czasem dadzą łodygę
pewny co do powyzszych nie jestem bo nigdy tak nie robilem i nie mam zamiaru, bron boze żeby ci to do głowy nie przyszło tak robić !
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Bieluń palony działa baaaaaaaaardzo słabo i trzeba go sporo spalić.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
orzi napisał:
bron boze żeby ci to do głowy nie przyszło tak robić !

Niee ja nie sadze narazie bo nie bardzo mam gdzie, a wogole nie mam tyle kasy zeby kupic dobre nasiona
 
P

pstk

Guest
Z tego co mi wiadomo, to czasami dodają małą ilość heroiny, aby zapewnić sobie klientów "dobrym jazzem", ale iż sposób ten nie za bardzo się opłaca dlatego też robia tak raz na jakiś czas.
 
R

rasta

Guest
o czym wy w ogóle piszecie. jesli dil cos leje swoim roslinkom to tylko czystą chemie czyli nawozy syntetyczne. i po takich nawozach jest chemiczne ziólko. takie nawozy dodają roslinkom kopa na wzrost kwitnienie i moc. w sklad mieszanki chemii oprócz podstawowych pierwiastków, ktore potrzebuje roslina wchodzą stymulatory i inne. formuly nawozów są opracowywane najczęsciej przez holenderskie firmy specjslnie do uprawy marii. podsumowując jesli czuć chemię w ziólku to wlaśnie nawozy przez nadmierne naworzenie w celu zwiekszenia plonu.

ot i cala chemia.

pstk napisał:
Z tego co mi wiadomo, to czasami dodają małą ilość heroiny, aby zapewnić sobie klientów "dobrym jazzem", ale iż sposób ten nie za bardzo się opłaca dlatego też robia tak raz na jakiś czas.

co za bzdury. a niby po co?? klientem dila-rolnika jest inny dil. a dla dila liczy sie w pierwszej kolejnosci cena a potem jakość. jeden wniosek z tego taki że towarek ma być jak najtańszy, a zarobek jak największy. to jest biznes.
a czy jest mocny czy slaby to i tak pojdzie bo jeśli ktoś jest w potrzebie to i tak kupi.

inaczej wygląda kwestia jeśli dla rolnika towarek kompletnie nie wyjdzie wtedy musi go podrasować, żeby nie być w plecy.
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Ja słyszałem coś o eterze wstrzykiwanym w łodygę podczas wzrostu - to powoduje skarłowacenie rośliny ale sprawia że jej moc jest kozacka(popularny skun)...
Jednak są to nie potwierdzone informacje więc moge sie mylic
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Lol, kupka gówna. Cenzura, spalenie i oddanie na pożarcie świniom ! HEREZYJNE BZDURY !
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Dobra, Sleja widze że sie znasz na tym. Więc, słuchaj mam taki problem - towar od dilera kopie mnie po jednym nawet małym buchu tak porządnie że nie wiem co sie dzieje a towar od znajomego(z pewnego krzaka bez dosypek itp) bierze po 4 buchach z opoznieniem i cały czas wiem o co chodzi tylko jeszcze częściej sie smieje niz po stuffie od dilerka...

Czym to wytłumaczysz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół