nasiona marihuany

dolne liscie oklapniete

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cezar2119

Guest
dolne liscie najlepiej jak dotad rosnacej roslinki oklaply doslownie prez ostatnie 3 dni-zalaczam fotke . czy kots moglby mi doradzic co moze byc problemem?
dziekuje bardzo

[ Dodano: 2006-06-03, 19:56 ]
zapomnialem dodac ze stoi pod hps 250w , dlugosc zycia to 5 tygodni , nawoz miracle grow 8-7-6, czestotliwosc podlewania to 2 razy w tygodniu , ziemia miracle grow z dotakiem perlitu

[ Dodano: 2006-06-03, 20:01 ]
i jeszcze jedno 2 inne rosliny maja identyczne warunki i nic im niejest!!!!????
 

mike1000

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
117
Buchów
0
nie dam glowy, ale jak dla mnie 2 mozliwe przyczyny: niedobor wody lub jej nadmiar.
 
C

cezar2119

Guest
podlalem je i po 4 h sie podniosly
podlewalem je jak dotad 2 razy na tydzien widocznie zamalo-jak czesto wy podlewacie swoje?
dziekuje za wskazowki
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
a co z wilgotnoscia w boxie? Hmm a czym nawiozisz roslinke?

nie da sie powiedziec co ile, trzeba po prostu czuc w kosiach lub moczu kiedy podlac krzaka =)
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
urban napisał:
Raczej to drugie
ehh znowu brak wiedzy praktycznej nie to drugie tylko to pierwsze brak wody za zadko podlewasz...
 
O

otojai

Guest
ja też tak miałem - za rzadko podlewasz - podlewaj wtedy kiedy trzeba a nie 2 X na tydzień,
roślina ma gorąco i na takie braki wody musi zareagować ale się nie stresuj jak ją podlejesz to odżyje.
Ps. podnieś lampe na dzień czy dwa - to w moim przypadku pomogło
 
C

cezar2119

Guest
ok to bede podlewal jak bedzie wygladalo ze maja sucho-a co z odzywka dodawac ja zakazdym razem ? i czy dawacie w dawkach zalecanych na opakowaniu czy je zwiekszacie z czasem?
 

kosow

New member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
1
Buchów
0
Witam wszystkich mam problem ktury jest mianowicie taki moje roślinki mają już 3 tygodnie i dopiero nie dawno dolne ich płaskie liście od kturych rosła zżułkły i uschły a reszta liści jest dobże rosnąca czy to normalne że dolne usychają prosze o pomoc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół