nasiona marihuany

doniczka

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cezar2119

Guest
mam 3 roslinki kazda w osobnej doniczce i jak juz podrosna to zamierzam je przesadzic do okraglych doniceki o wysokosci 17 cm i szerokosci 20 cm -co myslicie czy to wystarczy-niestety nieznam nazwy nasionka ale bylo wyjete z dobrego towaru
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
spokojnie wystarczy do końca życia roślinki :wink:
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Doniczka wymiarow ktore podales bedzie jak najbardziej dobra :) martwil bym sie raczej o nasiona z palenia bo jest spore prawdopodobienstwo ze pochodza z hermow a co za tym idzie duze ze i twoje rosliny beda hermami mimo to jest to mozliwosc nabrania troche doswiadczenia przed zamowieniem konkretnych nasion :)
 
H

haszyszekk

Guest
no... hermy to największe zło ;) Jak mozesz je mieć to gdzies zamieszczałem opis ze zdjęciami jak je rozpoznać... chyba na forum www.cannabis.nazwa.pl ... zobacz sobie i jak będą kwitły oceń... pzdr
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Herm czyli hermafrodyta jest to roslina obu pluciowa posiadajaca w czasie kwitnienia kwiaty zarowno meskie i zenskie heh w skrucie to taki maly zielony mutant :D :tongue:
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
A jak chcesz więcej to Przeczytaj to co napisał bogusik ;]
 
J

Juri

Guest
Ludzie nie róbcie takiej ostrej propagandy na temat hermafrodyt!! :geek: Prawda jest taka że wielu o tym słyszało a zbyt mało razy spotykało w praktyce.
Pamietam że swoje poczatki z growingiem też zaczynałem od nasion znalezionych w kupionym paleniu i przyznam że mialem z tego piekne outdoorowe kobietki z których miałem całkiem sensowne palonko.
Wracając do postu cezara 2119: skoro znalazł nasionka w zielsku które kupił a palonko to było mocne to mamy prawie w 100% wykluczone szanse na hermy, tak więc mniej paniki więcej optymizmu :tongue:
pozdro dla wszystkich fanatyków zielonego szaleństwa :flower:
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Heh poprostu miales szczescie z moich doswiadczen wynika ze okolo 75-80 % nasion pochodzacych z palenia albo nie kielkuje wcale albo sie hermi nie wspominam tu juz o meskich osobnikach zdarza sie oczywiscie ze nasiona wziely sie w paleniu z przypadkowo zapylonej zenskiej rosliny ale przy hodowli na skale przemyslowa zdaza sie to niezmiernie zadko :tongue: mimo twojego dalece posunietego optymizmu ryzyko jest i to calkiem spore i jak dla mnie gra nie warta jest swieczki wkoncu nasiona z konkretnego seed banku nie sa az tak drogie zeby nie mozna bylo sobie na nie pozwolic :) Peace
 
G

Grass FANATYK

Guest
siemka ;] ma pytanko kiedy mozna zaczac podlewac spirolem czy cos w tym rodzaju ?? moja ma jush okolo 25 cm dlugosci i nie wiem kiedy moge zaczaac ;];];] :queen:
 
R

Rider

Guest
Grass FANATYK napisał:
siemka ;] ma pytanko kiedy mozna zaczac podlewac spirolem czy cos w tym rodzaju ?? moja ma jush okolo 25 cm dlugosci i nie wiem kiedy moge zaczaac ;];];]
Popie****iło cie? nielej zadnej wódkie do roslin
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
aha. No ale jest tu już jakiś temat o podlewaniu rozcieńczoną wódką, podobno mocniejsze rosną czy coś.
Jak dla mnie, to trochę szkoda roślin na takie próby, można zrobić taki test na przemysłówkach, podlewając alko albo tak jak pan XnX wodą z bonga lol
 
J

Juri

Guest
VipGrower nie pozostaje nic innego jak chyba jednak przychylić sie do Twojego zdania. Ja chyba dzięki swojemu optymizmowi miałem szczeście :p
Zgadzam sie również z tym że nasiona obecnie nie są drogie a mało tego są ogólnie dostępne więc jeśli inwestwoać w hodowlę indoor to tylko na solidnych fundamentach czyt. nasionach:)

podlewać wódką jak najbardziej ale siebie nie rośliny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół