nasiona marihuany

Doniczki na zewnątrz, zaszkodzi ?

  • Autor wątku Usunięty 81872
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81872

Guest
Witam !
Ostatnio przesadzałem i przenosiłem moje 3 tygodniowe roślinki na spota, ze względu na średnie warunki potencjalnego wykopania ziemi, postanowiłem, tak jak według początkowego planu kupić dobrą ziemie i 12 litrowe oddychające doniczki, wsypałem ziemi i posadziłem normalnie, natomiast, samych doniczek nie wkopałem w ziemie, po prostu stoją na środku, chcę się spytać i zorientować w sprawie tego czy jakiekolwiek choroby albo zagrożenia zewnętrzne mogą mnie spotkać w poźniejszym czasie uprawy. Z góry dzięki za wszystkie porady.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Jak masz podmokły teren to można w donicach ale bez dna i lepiej je wkopać w glebę bo wiatr potem je poprzewraca.
Ogólnie to za szybko na spota bo pewnie będą jeszcze przymrozki i Ci padną.
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Rok temu robilem to samo tylko doniczki wkopałem w ziemię. Tylko miałem automaty i doniczki tez 12l wiec jezeli to automaty to na luzie wszystko bedzie dobrze jesli sezony to za małe doniczki. Ale też musisz sie liczyc z czestszymi odwiedzinami bo w doniczkach ziemia dużo szybciej wysycha dlatego też ja dodawałem hydrozel. Pozdro i z fartem
 
Rejestracja
Gru 17, 2013
Postów
23
Buchów
5
Pamiętaj żeby nie wsadzić krzaka zbyt głęboko . Zostaw lepiej miejsce na korzeń a łodyga się z czasem unormuje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół