nasiona marihuany

Doping dla krzaków

Wyszukiwarka Forumowa:
M

marcin80

Guest
Mam takie pytanko , cy dostane w Leroy Merlin jakiś nawóz ( chemiczny lub naturalny ) który sprawi że moje krzaki w 6 tyg. flo nabiorą na masie w bardzo widoczny sposób ... słyszałem że terra flores jest niezłym sterydem tylko nie wiem czy w LM warto wogóle go szukać ...
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
raczej nie , udaj sie do ogrodniczego, a po drugie znacze przy twoim nicku pokazuje że jesteś dziewczyną, wiec lepiej go zmnień na męski...
 
S

Sed

Guest
Ja tam gdzies slyszałem o jakimś nawozie co pompuje kwiaty ale jaki to to nie pamiętam :thumright:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
bardzo dobry sklep :thumright: :thumright:
 
Z

Zielona Wierzba

Guest
Ma bardzo dobre nawozy :D Tylko gdzie mozna zamówić dobrą ziemie przez neta bo w mojej wsi to straszna bida po tej zimie :D:D:D :pale:
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
kiedyś wyczytałem ale nie wiem gdzie to było na 100% na necie gdzieś we wrocławiiu coś można było kupić co popryskało się pomidory albo podlewało nie pamiętam już i było dwa do trzech razy większe bez żadnych nawozów tylko niby naturalnie przyspieszało proces roślinek a przy konopiach to podobno dwa razy większe topy i mocno oblane żywicą tytlko gdzie to czytałem nie pamiętam :(
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
stosowaliście nawozy z hemp.pl? dobre sa czy można kupić inne tańsze nawozy dające te same efekty? na ile starczają takie litrowe butelki ? pozdrawiam :queen:
 
R

rasta

Guest
stryju napisał:
na ile starczają takie litrowe butelki
zależy ile masz krzaków i jak dlugo chcesz je trzymać w wegu. czym roslinka większa tym więcej potrzebuje pokarmu. przy uprawie kilku plantów bez przerwy jedna uprawa po drugiej wystarczy na bardzoooooo... dlugo. nawozy z hemp.pl to są mocne koncentraty. rozcieńcza się je w stosunku od 1:1000 do 1:200. można latwo przeliczyć ile litrów rozcieńczonego, gotowego do podlewania wyjdzie.

dla przedstawienia tego na przykladzie powiem, że podczas swojej dwu i pól miesięcznej uprawy 8 klonów i matki zużylem w sumie ok. 200 ml. dwuskladnikowego nawozu w koncentracie. czyli tego nawozu wystarczylo by mi na 10 takich upraw.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
tak jak mówi rasta - to są koncentraty, tzn chyba nie wszystkie ale z tego co widze to tak właśnie jest .

Znam jedną mądrą głowę co kupił kilka nawozów i lał jak biohumusem. Zdechły mu wszystkie plany potem łaskawie przeczytał etykiete. :farao:

Mój dobry kolega kupił kilka nawozów z hemp.pl używał je przez 3 uprawy indoor i naprawde ślicznie mu wszystko rosło. Postanowił zaszaleć i kupił stymulator kwitnienia
bardzo fajny koncentrat (60ml chyba) wiem, że kapał tylko 4 krople na cały litr !!

Podlewał tylko kilka plant i te dosłownie pękały w kwiatach oczywiście stosował z nawozami uzupełniającymi. Bez porównania 30-40% większe planty, więcej plonów
i planty nie wykazywały żadnych oznak chorób nawet jak mu ph gleby mocno skoczyło
w górę. Inne odrazu pokazywały po liściach, ze coś jest nie tak.

Jeśli ktoś ma troszke funduszy bo niektóre nawozy niewiele kosztują to według mnie warto kupić coś z hemp a nie jechać tylko na humusach :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół