nasiona marihuany

Dostępność oraz Cena zioła w USA

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
.::ARKAN::., ;] chciałby być tam gdzoe Ty ;] hehe
jeszcze nigdy nie widziałęm więcej niż 2 nyyga na raz ^ ^ hehe chyba że liczyc priestów ;) Zapodawaj jakies ciekawe info o USA ;] media przekłamuja a nibyu z kąd mają sie polacy jak my dowiedzieć co sie dzieje za oceanem ;] hehe Jeżeli nie maja rodzinki (ja mam ale i tak w hu* milczą ;/)
Może pomyślisz o zarobkowaniu na tym obi ;] lampeczki po 200$ do tego transport i wyjdzie dużo taniej niż w polsce... ;]
Jeżeli będe gdzieś jechał to tylko do texasu ;] 12zł za grama mi pasi ^ ^ pzdr

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
nimozliwe bo na gram wychodzilo by tylko 67centow niecale czyli niecale 3zl!!to smieszne i niemozliwe ze tak tanio!!

mieszkam w USA od 5 lat, to dziwne zebym nie znal cen...

wiekszosc gangow kupoje MJ w Teksasie, Arizonie ze wzgledu na ceny, $3 za gram 300 za funt
a pozniej transportoja stuff do innych stanow, i sprzedaja za regularne ceny czyli 10 albo 20 za gram

pozdro

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
11
albo 30-40 w NY :pl:

mada śmaka czemu nie mam rodziny w Texasie :scratch: trzeba jakąś założyć :D.

bogusik2, powiem Ci, że ciekawie wygląda Nyga który praktycznie nie jest czarny a złoto-nike :D Ale jak siedzą w parku po 5 na ławkach i każdy jest wysoki jak drzewo i czarniejszy od węgla (hyhyhy) po chwili zastanawiasz sie czy to właśnie nie gang a jeśli tak to czy im coś nie odwali i Cie nie zastrzelą :D.

Nie chce tutaj nikogo straszyć w zdecydowanej większości oni są strasznie tchórzliwi, widze, że tutaj większość ludzi jest mocna w gębie. Wujek mi doradzał żeby w razie czego z nikim sie nie pobić ani nawet nie popychać bo wezwą gliny i oskarżą cię. Niestety Polacy tam nie są super welcome bo całkiem nas sporo jeszcze troche i będzie nas tam podobno więcej od żydów.

Jedna mnie wkurza, że tam jest taki ogrom ludzi a jednak tak chodząc po mieście czujesz sie odosobniony wręcz samotny, chyba że masz mape w rękach i motasz się w miejscu to zawsze ktoś podejdzie i Ci pomoże to jest QL :).

No.. o zarobkowaniu pomyśle :) chwilowo mam wydatki musze se jakiegoś laptopka skołować i szukam pasera :sunny: :sunny: Ale te lampy ciekawie wyglądały tylko że tutaj jest inne napięcie w gniazdku wiec nie wiem czy jest możliwość podpięcia jakoś na 230V

H

haszyszekk

Guest
.::ARKAN::., ;] nei nadążasz za polską modą ;)
Większość użądzeń już jest na 220/203V albo tylko 230... więc spoczko :) pzdr

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
11
chodzi mi o to, że widziałem wtyczki z płaskimi bolcami i napisy 110-120 V :) więc chyba odpada.

Właśnie wróciłem z pracy powiedzieli, że dzisiaj jest wolne (?) dzień wolny bo w temp. jest za wysoka i nie chcą ryzykować..(woow u nas nie ma tak fajnie) jessso 37C teraz jest a nawet nie jest mi tak tragicznie gorąco :) będzie ciepło.. dopiero jest 8.30 :sunny: .
Jak sie jedzie to w ogóle nie ma korków - wszyscy są na plażach i w parkach i hipermarketach.
Ale fajnie dostane i tak 40% dniówki - nawet sie tego nie spodziewałem :).

Czekam na reszte rdzinki i czas pognić na piasku :).

Lubo

Well-known member
Weteran
Buchów
3
.::ARKAN::. napisał:
chodzi mi o to, że widziałem wtyczki z płaskimi bolcami i napisy 110-120 V

mam boomboxa sony od ciotki z Californi i musiałem tylko dokupić taki klocek z wtyczką i z kablem i mogę go normalnie podłączyć. Zapłaciłem 40zł w osiedlowym sklepie z elektroniką, więc pewnie w obi będą tańsze.

wygląda to mniej więcej tak:

durielek

Well-known member
Weteran
Buchów
0
Ale fajnie dostane i tak 40% dniówki - nawet sie tego nie spodziewałem
hehe tanie ziolo i jeszcze taka praca!!ej wejz mi zalatw tam prace hehehe:p bendziemy razem bakac

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
.::ARKAN::., pewnie mieszkasz na Green Point, tam gdzie cala polonia w nowym jorku ;]

R

rasta

Guest
podczas mojego pobytu za kalużą często przejeżdżalem przez dzielnice czarnych(oczywiście nie przez rasowe mużynowo gdzieś w okolicy dowtown, tylko na przedmieściach) i widzialem nie raz jak palą jointy. myślę, że z zakupem towarku nie byloby problemów tylko niestety nie znam angielskiego. mój wnoisek jest taki, że jak się chce poszukać to się znajdzie może nie odrazu ale szanse są. no i oczywiście trochę odwagi.

[ Dodano: 2006-07-27, 19:07 ]
lubo napisał:
mam boomboxa sony od ciotki z Californi i musiałem tylko dokupić taki klocek z wtyczką i z kablem i mogę go normalnie podłączyć. Zapłaciłem 40zł w osiedlowym sklepie z elektroniką, więc pewnie w obi będą tańsze.
wiele urządzeń elektronicznych dziala na napięcie 110v i 220v jedyna róznica to wtyczka. jesli na użadzeniu pisze że napięcie zasilania to 110-120v wtedy trzeba dokupić zasilacz. lecz przeważnie urzadzenia nie wymagają dodatkowego zasilacza(czy transformatorka). osobiście przywiozlem kompa ze stanów i nic nie musialem przerabiać poza wtyczkami. (komp. drukarka i monitor lcd dzialają na 110 jak i 220 v)

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
11
faktycznie nawet tutaj są te zasilacze po 15$ zastanowie sie nad 2-4 lampami.

hehe tanie ziolo i jeszcze taka praca!!ej wejz mi zalatw tam prace hehehe:p bendziemy razem bakac
- zapraszam bierz wize robota sie znajdzie bo tutaj nie ma problemu z tym, jeśli tylko człowiek chce pracować to znajdzie przyzwoitą pracę.

Shogo napisał:
pewnie mieszkasz na Green Point
- właśnie chodzi o to, że nie :D
właściwie mieszkam w 2 miejscach raz to Elmwood Park u Wujka i u Babci Brooklyn :) tam jest w cholere Żydów a w Elmwood park co 6-10 dom to POLSKA :). Podoba mi się taki motyw, że nasi wieszają POLSKIE flagi w ogródkach!

Druga rzecz to.. że idąc do klubu na 99% jakaś pijana laska się do Ciebie przyszwęda i będzie chciała iść do Ciebie :p. Byłem z tym Polakiem od grasu wieczorem w klubie i taka czika lekko chwiejnym krokiem niewyraźnie coś mówiła. Tamten sie śmiał i troche mi tłumaczył że chciałaby to zrobić z obcokrajowcem :). A jak sie spławia to pytają co z nimi nie tak hehe. Może odnosze mylne wrażenie ale tutaj seks jest czymś takim jak dla nas flirtowanie ?. No dobra koniec pierniczenia ide zaglądnąć do samarki :)

durielek

Well-known member
Weteran
Buchów
0
oo to grubo :thumright: na nastepne wakacje z checia bym tam wpadl do pracy!!tylko niewiem czy by mnie niewypiepszyli jakbym codzien byl zjarany w robocie... :scratch: bo kurde tak tanie zielsko to bym jaral na pare razy dziennie :jocolor:

R

rasta

Guest
zapraszam bierz wize robota sie znajdzie bo tutaj nie ma problemu z tym, jeśli tylko człowiek chce pracować to znajdzie przyzwoitą pracę.
no i jeszcze mieszkanie.
durielek napisał:
na nastepne wakacje z checia bym tam wpadl do pracy!!
zacznij zbierać kasę, przyda się napeno. aby tam w ogóle wyruszyć to z 6 tyś musisz mieć(absolutne minimum).

tak na marginesie to szczerze wątpię ...............

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
aby tam w ogóle wyruszyć to z 6 tyś musisz mieć

jak lecisz sam, to masz przesrane- utrzymanie wynajetego mieszkania itp, lepiej leciec np w 5 albo, albo leciec juz odrazu do rodziny.

durielek

Well-known member
Weteran
Buchów
0
rasta napisał:
zacznij zbierać kasę, przyda się napeno. aby tam w ogóle wyruszyć to z 6 tyś musisz mieć(absolutne minimum).
6tys... ej poleciaL polecial bym tam z jakimis 2 kumplami!!i na jakies gora 3miesiace...!!ej ale 6 tys... bez kiu...!!nieplaca tam tygodniowek?? bomyslalem ze cos kolo 1.300zlby mi styklo jakos biednie...(bilet-zlozyc sie na lokum i tydzien na jedzenie jakies tam!!bilet taniej bo zamuwiony z pul roku wczesniej....)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół