nasiona marihuany

Drugie podejście [BOX 0.16m2] ziarenko z dobrej baki

Wyszukiwarka Forumowa:

wesley

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2021
Postów
83
Buchów
25
21 dzień

Nie wiem czy opłaca mi się dawać bloom skoro nie wiadomo czy to dziewucha ale podlewam i dbam jakby miała być

Kiedy zaczynać LST?





 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Po co tak ryzykować? Jest pełno tanich nasion. Nawet są za darmo z openseeda tutaj na forum.

Rosliny męskie zazwyczaj pokazują dużo większy wigor niż żeńskie, i są większe, co oznacza, że prawdopodobnie masz faceta.

Jeżeli się okaże, że tak jest, stracisz czas, kasę na podłoże i nawozy - większą niż byś sobie kupił nasionko za 15 zł.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Po czym poznajesz, że to samiec? Przecież jest cały wachlarz fenotypów różnych strainow. Wtf. Ta roślina jak na 21 dzień wygląda normalnie.
 

wesley

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2021
Postów
83
Buchów
25
Czyli trzymać ją? Moim zdaniem powinna już pachnieć bo poprzednia dawała już zapach w tym stadium a ta pachnie znacznie mniej
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
No jak chcesz, przecież to Twój plant. Ale wg mnie jak będzie samiec to wyrzucisz. Daj jej jeszcze parę dni i się określi, 3 tyg dałeś radę to wytrzymasz jeszcze chwilę. ;)
Powodzenia.
 

wesley

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2021
Postów
83
Buchów
25
Dobra sprawa wygląda tak że jak widać na zdjęciach to raczej nie jest chłopak bo widzę że nie rosną paczki tylko małe kiełki na odrostach co znaczy że jest to babeczka, pachnie jak połączenie baki i zwykłej skoszonej trawy

Obok rośnie Royal Queen - ma 5 dni

Chyba że się mylę to mi powiedzcie

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół