nasiona marihuany

Drukarka i papier do opakowań

Wyszukiwarka Forumowa:

TopeK93

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2013
Postów
319
Buchów
0
Witam, poszukuję drukarki, ktora wydrukuje dla mnie opakowaniam takie jak te od papierosów, wie ktos gdzie mogę taką znaleźć? I jak nazywa się papier wykorzystywany do takiego druku?
Pozdrawiam.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Potrzebujesz nie tylko drukarki ale również farby do niej, papieru, maszyny do łamania zgięć, klejenia i foliowania :) Wszystko zależy od ilości jaką chcesz robić, jak mała to kupujesz cyfrę która ogarnie druk na kartonie gdzieś za 50 000 - 100 000 zł, jak duża to jedziesz z offsetem gdzie koszta mogą być mniejsze jak znajdziesz 10 letniego trupa który ledwo drukuje i znajdziesz drukarza który za jakieś 30 zł na godzinę Ci to ogarnie. Tylko jedno "ale" sprzęt który pracuje non stop aby koszta się zwróciły wymaga serwisowania które tanie nie jest...

Jak chcesz zrobić jakąś jedną paczkę okazjonalnie to na dobrej drukarce domowej wydrukujesz projekt na kartonie 350g, złożysz, skleisz i będzie ;)
 

TopeK93

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2013
Postów
319
Buchów
0
Nie chcę pchać się w koszta, ma to być kilkadziesiąt bloków, drukarkę mam już ogarniętą, wojskowy sprzęt, który drukuje na zwyklym jak i błyszczącym papierze, teraz kwestia dobrania papieru do niej aby paczka wyglądała jak np Viceroy.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
na takim kartonie to już profesjonalny sprzęt bo nie wiem czy wiesz ale każde logo producenta wybite na paczce ma swoje tłoczenie.
bez względu jaka jakość papieru, farby czy sprzętu bez matrycy nie skopiujesz żadnej twardej paczki
 

Cheech_Marin

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2017
Postów
71
Buchów
0
Jak chcesz bawić się w handel szlugami, a pytasz o drukarkę do paczek, to może odpuść sobie ;) Opie**** ten pocięty tytoń razem z gilzami na jakimś targu, jednorazowy i mały, ale zawsze strzał. Peace!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół