nasiona marihuany

Drum n bass i elektronika

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sephiroth

Guest
dla mnie muzyka drum`n`bass jest jedna z najlepszych muzyk na gleboka faze
polecam :lol:
 
R

Rider

Guest
tez jestem za bo niezla bania... szczegulnie jak np; przy dobrym naglosnieniu... szybkie udezenie dyktuje rytm serca :mrgreen: i poskakac idzie :bounce: yeah :lol:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...no drum&bass, breabeat, jungle ogolnie 2step to najlepsze gatunki na bibe :twisted: :twisted: ... tylko nie taka w h*j mocna sieka elektroniczna...jumpy sa najleszpe...albo breabeat z jakims dobrym raggea wokalem...najchetniej w ucho wpada: aphrodite, aquasky, ez rollez,adamF, breabeat kaos, plumpsi, jakis drumbasowy atmospheric... do tego zoladkowa gorzka i jakis lolek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

...w ten weekend tak polecialem na bibie ze k**** teraz mam pepkniecie kostki i mi madafaka gips zalorzyli :evil: :evil: :evil: ale bylo dobrze :twisted:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ale mi sie przypomniala biba przy ognisku hehe... Tanczylismy jakies indianskie tance wokol ogniska :D Kije w reke i tak balowalismy jak masaje hehe. Sami wiecie jak... i ta melodia... ułałała ułałała ułałała
 
1

19(L)16

Guest
jak dla mnie dramy sa zbyt zwariowane, nadaja sie tylko do zjedzenia pigolki.ja polecam na klubowa wkretke psyhodeliczne transy - miod plynie na uszy :p
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
..nie trzeba pigulki! wodka tak samo daje energie...jeszcze zjesz cos slodkeigo do tego i latasz p***...a zeby ubarwnic to jarasz lolka :wink: :lol:

...co do transow to zbyt monotonny...ja wole polamance skakance :twisted: :twisted:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Podajcie jakies dobre zespoly dnb. Bo ja to nawet jednej piosenki z tego gatunku nie slyszalem.
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
Ojj dnb jak najbardziej tylkooo !!!! :lol: najlepsza muza :mrgreen: na impreze jak i do posluchania w domku oczywiscie wszystko idzie w parze z dobrym sprzetem.
 
D

dipe

Guest
Dobry dnb nie jest zły. :)
Ja lubię Eda Rusha, Astral Projection, Bad Company, i Infected Mushrooms.
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
To jak sie znacie na tym dramie tak dobrze bo ja dopiero zaczynam to pozapodawajcie jakis konkretny chociaz nazwy:) ostatnio na bibie sie tak jarłem tą muza leciał tez funky i beat.... bo wszystko pokrewne i taki jeden konkret kawałek tak jakby bit drum bassowy na srednim tempie z nawijkom jakiegos kolesia ale tak perfidny byłze h*j i w pewnym momencie bit ustawał i koles " i love u mary jane " .. moze wiecie oco mi chodzi? bo nie znam tytułu.A tak to zapdoawajcie ile sie da:) i szybkie i te w srednim tempie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół