nasiona marihuany

Duży automat INDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

Eko

997
Weteran
Buchów
4,548
Odznaki
13
Też jak miałem 15 lat to myślałem, że z krzaka po kaflu będę ścinał.
Da się, zdarzyło się

Wejdz na panpestka, plony XXL i sobie obczaj, na yt, google, pełno nagrań, fr.
Nie no bez przesady, ja znam 4 odmiany które dają duży plon w dużej donic jeśli chodzi o af, reszta która próbowałem a posadziłem ich w życiu sporo, bardzo sporo dają wyniki marne zbliżone do siebie mimo dużych donic

Myslisz, ze prostsze czy trudniejsze od uzyskania odpowiedzi na pytanie, jaki automat ma lepsze predyspozycje od innych jesli chodzi o plon w duzych donicach?
Chciałem Ci pomóc to napisales coś tam, ale dalej spoko rób ta selekcje z 4 nasion chętnie popatrzę na efekty, będzie fotorelacja?

LampaUV

Member
Buchów
0
Da się, zdarzyło się

Nie no bez przesady, ja znam 4 odmiany które dają duży plon w dużej donic jeśli chodzi o af, reszta która próbowałem a posadziłem ich w życiu sporo, bardzo sporo dają wyniki marne zbliżone do siebie mimo dużych donic

Chciałem Ci pomóc to napisales coś tam, ale dalej spoko rób ta selekcje z 4 nasion chętnie popatrzę na efekty, będzie fotorelacja?

Oczywiscie, ze bedzie.
Przeciez pytalem o to w pierwszym poscie.

LampaUV

Member
Buchów
0
Panowie, serio musicie to robic w tym watku? Chcialem odpowiedzi na, wydaje mi sie, proste pytanie dla niektorych uzytkownikow, a w zamian dostalem jakis smrod. Co mnie obchodzi ze jakies lebki kradna komus krzaki z pola, balkonu czy ogrodka? Co mnie obchodzi kto w jakim kraju chcial robic biznes? Gdybym chcial odpowiedzi na takie pytania nie uwazacie, ze inaczej nazwalbym watek i inaczej sformulowal pytanie?

Zie-lony

Well-known member
Buchów
3,712
Odznaki
6
@Zie-lony
Myslisz, ze prostsze czy trudniejsze od uzyskania odpowiedzi na pytanie, jaki automat ma lepsze predyspozycje od innych jesli chodzi o plon w duzych donicach?
Co z tego, że ktoś Ci podpowie ...jakie afy brać, jak ktoś skilla nie ma. To ze wszystkiego piz*a będzie. 😎

Mazar od panapestki zobacz... podobno spk.
Ktoś miał tu nawet fotorelację z out.

LampaUV

Member
Buchów
0
Co z tego, że ktoś Ci podpowie ...jakie afy brać, jak ktoś skilla nie ma. To ze wszystkiego piz*a będzie. 😎

Mazar od panapestki zobacz... podobno spk.
Ktoś miał tu nawet fotorelację z out.
Ale to nie chodzi o to czy mam skilla czy nie, zadalem pytanie, a uzyskalem odpowiedzi w ogole z nim nie zwiazane. Powtorze jeszcze raz, zadalem dla niektorych(wyjadaczy) proste pytanie, dostalem odpowiedzi na Bog wie co. Nie chce byc nie mily bo jestem nowy, poza tym widze, ze niektorzy na to czekaja.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół