nasiona marihuany

Durban Poison + Ultraviolet Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

marek2297

New member
Rejestracja
Sie 6, 2012
Postów
2
Buchów
0
te ubytki moga byc tez spowodowane duza iloscia słonca i upałami . Słonce po prostu moze przepalac listki . Mam to samo .
 

Pampuch

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2011
Postów
75
Buchów
1
Jak Ci wyszło palenie z UV? Miałem to raz pod lampami i było to bardzo dobre palonko. Zapach miało mocno wyczuwalny, jak otworzyłem słoiczek to po pół godziny w całym pokoju ***ało trawą:spalony:
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Powiem szczerze, że palonko mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Pachnie bardzo intensywnie, co do działania to jest bardzo energetyzujące. Ciężko jest po tym ustać w miejscu, a i pośmiać się można bardzo konkretnie. Przymierzam się do smoke raportu, ale to dopiero po kolejnym skosztowaniu.
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Witam.

Czas na aktualizację, nie wstawiałem ostatnio nic bo roślina nie kwitła. Roślinka już jakieś dwa tygodnie temu pokazała płeć, ale dopiero wczoraj było można stwierdzić, że zaczęła już fazę FLO. Od dwóch tygodni jest na nawozie przejściowym, ale ostatnie trzy podlewania to typowy zestaw na FLO.

Niestety oderwała mi się jedna z głównych odnóg rośliny, ale na szczęście jedna z mniejszych. Witać to na ostatnich 3 zdjęciach. Roślina jakoś bardzo z tego powodu nie ucierpiała, a rana się ładnie goi.

Durban Poison 21.08.2012





























Następny up we wrześniu, z fartem ...
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Mały up... mój durban-ek ładnie wszedł w fazę FLO, miejmy tylko nadzieję, że pogoda pozwoli mu dojść.

Durban Poison 29.08.2012





 
G

Gość

Guest
Piekny krzaczor ;) Powiedz mi czy ty lejesz juz go jakims nawozem na kwitnienie?
 
D

delete

Guest
A.M.S przeczytaj fotorelację od początku to się dowiesz:) A co do poisona to bardzo ładny :D Wrzesień podobno ma być jeszcze w miarę ciepły, więc nie masz czym się przejmować. Z Fartem :harvest:
 

NOWY1910a

Member
Rejestracja
Lis 1, 2011
Postów
7
Buchów
0
też hoduje passion x durban mój już kwitnie ostro piekną masz rośline podbną do mojej :spalony:
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Witam Wszystkich. Czas na mała aktualizację. Durban kreuje bardzo ładne kwiatostany, praktycznie z dnia na dzień widać różnicę. Przy każdym podlewaniu pełen zestaw na FLO od HESI, podlewam obecnie tak co trzy dni po 3 litry. Dodam, że używam wody mineralnej Magne-vita. Ostatnio zrobiłem roślince strzyżenie z wiatraków, to już trzecie w jej historii, całkiem sporo tego wyciąłem. Zaraz po wycince wykonałem oprysk z ASAHI SL. W dniu dzisiejszym planuję jej wykonać pierwszy oprysk na pleśń preparatem TOPSIN M 500 SC, używałem go w zeszłym roku i problemów z pleśnią nie miałem. Poniżej kilka fotek.

Durban Poison 6.09.2012

















Z fartem..., oby pogoda dopisała.
 

toniemy

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2012
Postów
32
Buchów
0
widze ze Twoj durban tez jeszcze w ciemnej dupie jest :p cos te durbany dlugo kwitna, jak tak pojdzie dalej to w polowie pazdzierniku bedzie scinka tej odmiany... pogoda zreszta nie stoi po naszej stronie...
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Mi się wydaje, że jak na razie pogoda jest całkiem OK. Wiadomo, mamy wrzesień, ale ma on być ładny więc jestem dobrej myśli. Mój durban późno zaczął kwitnąć, ale za to idzie mu to całkiem dobrze.

---------- Aktualizacja posta 10-09-2012 08:39 ---------- Czas poprzedniego posta 07-09-2012 08:36 ----------

Witam.

Przedstawiam poniżej mały up i dwie ciekawostki.

Wykonałem pierwszy oprysk na pleśń, używam preparatu systemicznego TOPSIN M 500 SC (Target).

Co do ciekawostek :

- pierwsza to to, że dziwnie mi zżółkł od zewnątrz jeden liść, nie wygląda mi to na żaden deficyt ponieważ wszystkie pozostałe są normalne. Być może jest to jakiś skutek uboczny tego oprysku, lub jakoś naderwałem ten liść przy pracach pielęgnacyjnych. Jak na razie nie podnoszę alarmu, będę obserwował co się będzie dziać dalej. Fotki poniżej.








- druga ciekawostka to to, że przeprowadziłem mały eksperyment, którego efekty poznamy na sam koniec. Eksperyment polegał na obcięciu wszystkich dużych liści wiatrakowych na jednej z odnóg mojej rośliny. Chcę zobaczyć jak roślina się zachowa bez tych liści. Dodam, że po tym zabiegu nie wykonywałem oprysków ASAHI. Fotki poniżej.





Z fartem do :harvest: ...
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Witam.

Czas na mały update mojej fotorelacji. Roślina drugi raz została opryskana TOPSIN-em, a było to pięć dni temu. Jest to już jej ostatni oprysk, ale myślę że przy obecnej pogodzie i warunkach jakie u mnie panują nie powinno być problemu z pleśnią (oby).

Poniżej kilka zdjęć samych topów, dodam, że są to topy z niższej i średniej wysokości rośliny. Szczyty ładnie puchną, a trichomy mają na swoim szczycie mleczny kolor, ale pręcik jest jeszcze przeźroczysty.

Dziś roślinka dostała ostatnią porcję nawozów, nadszedł już czas na rozpoczęcie flush-a. Flusha planuję robić przez 2 tygodnie więc ścinka w połowie października. Myślę, że do tego momentu roślina spokojnie dojdzie i będzie gotowa do :harvest:

Durban Poison 28.09.2012

















Pozdro i z fartem do :harvest:...
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Nadszedł czas na ostatnią aktualizację. Roślina została ścięta 12 i 13 października, ścinałem ją dwa dni ze względu na ogromne rozmiary rośliny. Praktycznie każdego dnia siedziałem około po 8 godzin przy trymowaniu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej rośliny, choć jej wymiary mnie przerażały. Główne szczyty po nawałnicy jaka u mnie przeszła tydzień przed ścinką się powyginały o 90 stopni, ale się nie połamały. Plon ogólie bardzo duży, jak będzie po suszeniu to dokładnie napiszę.

Trichomy były mleczne, ale na takich mi zależało, pleśni brak.

Poniżej zamieszczam kilka fotek z dnia ścinki.

Durban Poison 12.10.2012



























Życzę Wszystkim udanej ścinki.:spalony:
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Jakiego konkursu?

---------- Aktualizacja posta 23-10-2012 07:54 ---------- Czas poprzedniego posta 21-10-2012 09:57 ----------

Jeszcze taki mały up na przestrogę suszącym. Najpierw suszyłem w garażu w dużych kartonach, gdzie niestety z powodu dużej wilgoci pojawiła mi się pleśń. Obecnie suszę w kotłowni gdzie jest dużo suszej i cieplej. Trzeba bardzo rozważnie wybierać miejsce suszenia, sytuacja u mnie opanowana a straty znikome, ale gdybym w porę tego nie zauważył to była by tragedia.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół