nasiona marihuany

DURBAN POISON

Wyszukiwarka Forumowa:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Mam prosbe do doswiadczonych hodowcow i tych ktorzy kiedys uprawiali te odmiane zeby napisali cos o niej (wady, zalety, porady praktyczne) bo mam zamiar ja zamowic. Wiem ze jest juz pozno ale moze dojdzie! Co o tym sadzicie? Czekam ;]
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
hbsh napisał:
Wiem ze jest juz pozno ale moze dojdzie!
Wpakuj pod folie (greenhouse), a spokojnie powinien sobie dać rade. Poprostu plon będzie mniejszy.
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
No a jakiego plonu moge sie spodziewac jesli nasionka zaczne kiekowac we wtorek?????
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
na pewno nie bedzie on ogromym plonem, jest juz dosc pozno na wysadzanie, ale 60-70 % pierwotnego plonu mozna jeszcze uzyskac, ale jak ktos wczesniej pisal najlepiej o tej porze do szklarni lub foliaka
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
A trudno jest uprawiac durbana??? Slyszalem ze szybko rosnie wiec chyba nie powinno byc problemow! W ogole nadaje sie do uprawy w polskim klimacie biorac pod uwage pogode jaka panuje teraz???
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
przepraszamy, ale w tej chwili nie można odczytać zawartości tego posta
 
Ostatnia edycja:

staff1987

Member
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
8
Buchów
0
Siemano wszystkim, mam prośbę opiszcie mi jakie zastosowanie w fazie ma ta roślinka.
chodzi mi mianowicie o to czy wyrwie mnie z butów i będzie wielkie wow usiądę przed tv wezmę pada wlapska i juz go nie wypuszcze bo nie będzie sie dalo ze mna gadac czy wrecz przeciwnie rozweseli mnie i high bedzie popychal mnie do dzialania :)
hehehe ale napisalem mam nadzieje ze ktos zrozumie o co mi chodzi.
Pytam sie bo nie jest nic tu napisane o tym a wlasnie sie tak zlozylo ze mam 10 sionek tej odmiany.
 

rVx

Member
Rejestracja
Cze 4, 2007
Postów
10
Buchów
0
sor że odświeżam stary temat, ale mam pytanie: czy uprawiał ktoś tą odmianę indoor ? jeżeli tak to będę wdzięczny za jakieś rady (tu ew. pw), bo planuje wysadzić na dniach.

pozrdo
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Na indoora sie zdecydowanie nie nadaje. Banie robi typowo sativkowa, srednio mocną... smak rewelacyjny, zapach - dziwny, tajemniczy...
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
ja ją miałem indoor - liście były wielkości klatki piersiowej dorosłego człowieka :).
Musiałem ja mocno trenować , uważam że w boxie poniżej 150cm nie ma sensu tego trzymać :)
Moc średnia? hm.. mi bardzo odpowiadała po jednej lufie było wporządku !
high typowo sativkowy nie nadaje się do poważnych rozmów :).
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Pozwolę sobie odświeżyć temat. Wszystkie moje rośliny outdoor już dawno pokazały płeć, tylko Durbany nie - a jak to u Was wygląda??
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Właśnie u mnie jest to samo, nie wiem co o tym myśleć.
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
A ja mam crossa z durbanem nl#1 x ww x durban i tez mi niekwina jeszce a widac dominacje genow durbana. Moje okreslily sie tez dosc pozno...
 

elwiz

Active member
Rejestracja
Sty 15, 2008
Postów
36
Buchów
0
moje dopiero niedawno pokazały płeć :/ w tym roku DP z Nirvany to niewypał na maxa:pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół