nasiona marihuany

Durban Poison

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Mam teraz dziwną sytuację z tymi durbankami od f2seeds.

Kiełkowałem je 29 marca. Obydwa szybko zaindukowałem żeby pokazały płeć po czym poszły na dwór. Jeden trafił do donicy, drugi do starego miejsca w kącie podwórka gdzie usunąłem starą ziemię do głębokości około pół metra i nasypałem mixu własnego kompostu z perlitem.

Sześć tygodni temu rosły w miarę podobnie. Oczywiście stosowałem trening: na tym w doniczce topping + LST czyli przygięcie do dołu + HST czyli "supercropping - ten prawdziwy" (stracił od tego dwie gałęzie co widać tam gdzie jest przerwa) a na tym w kąciku LST, topping i później jeszcze raz skrócenie głównej łodygi po czym boczne gałęzie zaczęły szybko rosnąć.

[zdjęcie poszło się je...ć wraz ze starą galerią]


Kilka tygodni między pierwszym zdjęciem a resztą sprawiło że durbanki już nie wyglądają jak ta sama odmiana. Jeden już ostro kwitnie, niektóre włoski brązowieją (szacuję że do harvestu zostały cztery-pięć tygodni) a drugi, ten w kącie... wcale. Zobaczcie sami.

[zdjęcie poszło się je...ć wraz ze starą galerią]

kwiaty:

[zdjęcie poszło się je...ć wraz ze starą galerią]


I drugi durban:

[zdjęcie poszło się je...ć wraz ze starą galerią]

I co Ty na to Orion? Na pewno nic nie pomieszałeś przy wysyłce?
 
Ostatnia edycja:

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
Przeciez wiadomo ze niepomieszał pestek a zreszta widac że rośliny są do siebie podobne, poprostu przez ciągłą selekcje pod kątem wcześniejszego dojrzewania trafił Ci sie taki psikus.Jeżeli chodzi o mnie to mam na tą chwile 5 trucizn z dourbanu 4 zaczeły kwitnać w tym tygodniu 1 jezcze nie pokazała genitali wstydzi sie :spalony:
 

Trusarz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
84
Buchów
0
Siemanko:]

U mnie durban z DP na tym etapie:



Czyli podwojne wloski w przeważnym kąciku, dopiero co zaczeły.

Wiadrze, skad masz swoje? i na jakim mniej wiecej etapie są?

Bo jak czytam ten temat to zaczynam się ryć że nie dojdą te z dutcha. Ale Biorąc pod uwage kwitnienie http://www.dutch-passion.nl/index.php?p=seeds&detail=37&grow=2
licząc 9 tyg od teraz, powinny na luzaku pod koniec wrzesnia:D

Pozdrówa
 

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
Pestki mam z f2 seeds moje 2 tyg temu były na takim etapie jak twoje teraz przez chujową pogode niewiem jak teraz wyglądają pie***le wole siedziec w domu i palic mojego ukochanego jacka horrora(14tyg.flo):freak: Jedno mnie wk***ia najbardziej ze na jednej roslince najmlodsze litki sie przebarwiaja na fiolet Ja tam wróżką nie jestem ale wszystko wsksazuje na to ze przynajmniej 1 durbanek bedzie fioletowy a ja niecierpie fioleta to taki pedalski kolor.
Kurde moze sie odwaze i wrzuce jakies foty ale to we wrzesniu wsumie to troche sie wstydze bo nieposzło wszysko z planem i chwasty są mizerne.
<peace>
 
G

Gość

Guest
Durban z DP fota z 1 października, przed :harvest:






następny:


Ogólnie bardzo polecam, ten 1 miał straszne niedobory na wegu, mimo ze je olałem to wyrósł jako z najładniejszych plantów. A palenie kosa w ch*j:jaraczz: z kumplem po tym normalnie ustać w miejscu nie możemy:crazy::crazy: trzeba coś robić, działać, ruszać się:freak: no chyba że leżymy na podłodze ze śmiechu czyli cały czas

Mega pozytywne palenie jak dla mnie

Pozdro<shiza>
 

scrappy coco

New member
Rejestracja
Mar 23, 2011
Postów
2
Buchów
0
Durban z DP u mnie doszedł 1-2 tydzień października. Topy były mega lepkie od żywicy, a dodam, że spot nie był jakoś nadzwyczajnie nasłoneczniony. Moc nie wyrywała z butów, ale nie oto chodzi w sativie ;) Z 2 pestek urosło około 120g suchego smakołyku. Trochę długo schnął. Polecam serdecznie<peace>
 

MamTymbarka

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
513
Buchów
0
POnawiam pytanko kolegi wyżej, polecacie na out?
hermiły sie komus?
 
U

Usunięty 23746

Guest
0 hermy mialem z durbanami. ZA to Passiony z DP wszystkie 3 co mialem hermy:S. Co do durbana poki co moj nr 1 na outa ale trzeba jeszcze duzo sprobowac:spalony:
 

William Blake

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
428
Buchów
0
U mnie na każdy sezon jeśli sadzę leci durban! Prawie zawsze hermi, ale jest to tak akceptowalne hermienie że nie ma co się srać! Na cały krzak kilkaset gramów wychodzi może z 50 pestek. Zwykle zresztą są to punktowe"kolonie" nasionek po 5-10sztuk więc prościej to obrać niż ziemniaka;)
 
Ostatnia edycja:

Turbogulgulator

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2010
Postów
69
Buchów
0
Witam,posiadam Durbana od f2seeds.fr.pl.Urosl naprawde wielki ale jest 14 sierpien,pokazal preflowery ale nie kwitnie tylko nadal rosnie,troche mnie zaczyna to niepokoic bo nie wiem czy dojdzie
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1


za tydzien powinny ruszyc powoli ,durban szybko puchnie
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Witam,posiadam Durbana od f2seeds.fr.pl.Urosl naprawde wielki ale jest 14 sierpien,pokazal preflowery ale nie kwitnie tylko nadal rosnie,troche mnie zaczyna to niepokoic bo nie wiem czy dojdzie
W tamtym roku mój zaczął kwitnąc dopiero 25-26 sierpnia, wiec sie nie stresuj tym, tylko uważaj na pleśń w koncowej fazie, bo pleśn lubi upie****ić się na durbanach jak niczym ich nie spryskasz zapobiegawczo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół