nasiona marihuany

Durban Poison

Wyszukiwarka Forumowa:

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
do kolegi wyżej- co stosujesz na pleśń, w jakich proporcjach i jak często?
 

Turbogulgulator

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2010
Postów
69
Buchów
0
W tamtym roku mój zaczął kwitnąc dopiero 25-26 sierpnia, wiec sie nie stresuj tym, tylko uważaj na pleśń w koncowej fazie, bo pleśn lubi upie****ić się na durbanach jak niczym ich nie spryskasz zapobiegawczo.

Kolego a kiedy doszedl skoro tak pozno zaczal kwitnac? I jak kolega wspomnial czym pryskales na ta plesn? Pryskales juz jak zaczely kwitnac czy pozniej?


Egzekutor:
A Tobie kiedy doszedl w zeszlym roku? Kiedy przypadl harvest?
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
do kolegi wyżej- co stosujesz na pleśń, w jakich proporcjach i jak często?
bardzo prosty i popularny środek który jest stosowany przez połowe tego forum, Miedzian50Wp ewentualnie Topsin, nigdy mnie nie zawiodły te środki dlatego je stosuje, pryskam zawsze w 1-szym lub 2-gim tygodniu Flo i około 15-20 Wrzesnia i mam spokój z pleśnią, dodatkowo często rozpuszczam trzy lub cztery Aspiryny w 5l Wody i podlewam tym rośliny, Aspiryna działa bardzo dobrze na rośline i blokuje rozwijanie się grzybów w glebie i innego dziadostwa, Polecam: )
 

Demented.

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
84
Buchów
0
to ładne te durbany miałeś, ładnie spuchły w tak krótkim czasie, były problemy z hermieniem?

Dziwne jak by nie spuchly na takim spocie, slonce zapewne od switu do zmroku.

2 tygodnie odstępu czasowego między zdjęciami, chodzi o to że dosyć krótkie flo sobie zrobiły
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Dziwne jak by nie spuchly na takim spocie, slonce zapewne od switu do zmroku.
 

Turbogulgulator

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2010
Postów
69
Buchów
0
No naprawde jak na 2 tygodnie odstepu pomiedzy tymi dwoma zdjeciami to roznica jest ogromna :) mam nadzieje,ze jak moje zaczna kwitnac w koncu to tak na 3 tygodnie chcialbym zeby dopisala pogoda jak w zeszlym sezonie i bede zadowolony :)
 

xxxkociexxx

Member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
16
Buchów
0
Ciekaw jestem czy da rade w tym roku, zima się spóźnia i oby nie zaskoczyła nas w maju :/
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Ciekaw jestem czy da rade w tym roku:/

Czemu ma nie dac rady ? . Przecież to tylko weg ,plon będzie lżejszy . Jeżeli jesień będzie taka jak w 2013 to spokojnie dojdzie .... ewentualnie pleśń na jakiś spotach podmokłych . :jaraczz:
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
419
Odznaki
2
Miałem w 2013 i dała radę. Fajna dziwna odmiana moim zdaniem. Rosła sobie obok Maroca i co ciekawe pierwsza była gotowa ;).
 

Pompka

Member
Rejestracja
Lis 15, 2007
Postów
9
Buchów
0
Witam ,miał może ktoś z was styczność z Auto Durban Poison???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół