nasiona marihuany

DWC PH skacze

Wyszukiwarka Forumowa:

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,882
Odznaki
4
Wymieniaj wodę srednio raz na 2tyg. Kilka dni przed wymiana weź w innym wiaderku ze świeża woda na wymianę ustaw ec i pH a następnie przez 3, 4 dni stanilizuj pH. Po 4 dniach juz nie powinno pH tak skakac, ale ciagle kontroluj. Pozdro
 

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28
Wymieniaj wodę srednio raz na 2tyg. Kilka dni przed wymiana weź w innym wiaderku ze świeża woda na wymianę ustaw ec i pH a następnie przez 3, 4 dni stanilizuj pH. Po 4 dniach juz nie powinno pH tak skakac, ale ciagle kontroluj. Pozdro
Siema tak czytalem zeby co tydzien lub dwa wymieniac wode. Swieza woda moze stac czy musi byc pompka napowietrzajaca? pytam bo mam zbiornik gdzie mam 20L i donice pisze ze sie miesci 19L ale z tego co patrzylem 17L to jest max zeby woda dotykala spodu koszyczka. Dzieki za podpowiedz
 

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28
Temperatura w boxie 25 stopni, wilgoci mam 61%. Temperatura wody to 23stopnie, PH 5.6 i EC 450. Dzieki wszystkim za znalezienie troche czasu zeby odpisac :)
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,882
Odznaki
4
Świeża woda moze stać kilka dni bez pompi normalnie
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Korzenie wygladają na normalne. Jak masz 2000L na godzine to masz wystarczająco. Tak jak koledzy mówią, wymiana wody wcześniej odstanej i regulacja ph. Bedzie git !
 

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28
Świeża woda moze stać kilka dni bez pompi normalnie
Spoko dzieki wielke. Czytalem ze niby z pompka lepiej jak sa nawozy ale mozliwe ze chodzilo tutaj o nawozy organiczne.
Korzenie wygladają na normalne. Jak masz 2000L na godzine to masz wystarczająco. Tak jak koledzy mówią, wymiana wody wcześniej odstanej i regulacja ph. Bedzie git !
Ok :D Pytanie mam. Bede mial dwa Kubelki po 20L jeden ustawie ec i ph na ten sam poziom w obydwu, czy jak potem wleje je do systemu i wymieszam czy ec i ph bedzie bez zmian?
Lepiej jak jest napowietrzana. Aczkolwiek nie musi, ale widziałem u kanadyjskich growerow z i bez, efekt z był lepszy.
Myslalem nad opcja zeby wpuscic wode do systemu niech tam krazy a przesadzic do wiaderka na 3 dni dziewczyne.
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Spoko dzieki wielke. Czytalem ze niby z pompka lepiej jak sa nawozy ale mozliwe ze chodzilo tutaj o nawozy organiczne.

Ok :D Pytanie mam. Bede mial dwa Kubelki po 20L jeden ustawie ec i ph na ten sam poziom w obydwu, czy jak potem wleje je do systemu i wymieszam czy ec i ph bedzie bez zmian?

Myslalem nad opcja zeby wpuscic wode do systemu niech tam krazy a przesadzic do wiaderka na 3 dni dziewczyne.
Jeśli zrobisz to od razu po wymieszaniu i wyregulowaniu EC i PH to nie. Jeśli jednak minie trochę czasu to zależy jak zmieni się poziom EC i PH w kuble nr1 względem kubła nr 2. Wtedy będzie zmiana po wymieszaniu.


A na tych fotach to wyglada jak magnez ale nie mam pewności, wiec 100% nie daje. Nie mam doświadczenia z DWC więc nie jestem tutaj najlepszym doradcą. Wszystko co wiem to tylko przeczytałem. Tobie radze to samo, zgłębiać wiedzę.
 

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28
Jeśli zrobisz to od razu po wymieszaniu i wyregulowaniu EC i PH to nie. Jeśli jednak minie trochę czasu to zależy jak zmieni się poziom EC i PH w kuble nr1 względem kubła nr 2. Wtedy będzie zmiana po wymieszaniu.


A na tych fotach to wyglada jak magnez ale nie mam pewności, wiec 100% nie daje. Nie mam doświadczenia z DWC więc nie jestem tutaj najlepszym doradcą. Wszystko co wiem to tylko przeczytałem. Tobie radze to samo, zgłębiać wiedzę.
ok :) dzieki za pomoc 2 dni temu kupilem magnez i 1ml na L wody polecial te liscie co dostaly po dupsku to dosyaly ale chyba sie nic nie rozwija. co do odstanej wody to jutro bede odstawial wode wiec dam znac jak to wyglada. w niedziele wieczorem pewnie poleci wymiana wody.
 

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28

tak to sie teraz prezentuje na ta chwile. Wyczytalem tez ze jak PH leci do gory to kwiatki potrzebuje mniej odzywek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół