nasiona marihuany

Dwie lampy w duzym boxie

Wyszukiwarka Forumowa:

Anarcy87

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2022
Postów
68
Buchów
17
Witam,
Potzrebuje porady odnosnie lamp i oswietlenia. Od jakiegoś czasu przymierzam sie do wymiany boxow. Posiadam 2 X 80x80x160. W obu siedzą ts1000. Chciałem zgarnąć trochę więcej miejsca i wrzucić te lampy do jednego boxa, takiego 120x120. Wg wyliczeń Dałoby radę. Jednak,.... czy te lampy dadzą radę tyłu roślinom na takim metrażu? Wg moich rysunków powieszenie lamp od siebie w odległości nawet 40cm nie zrobi dostetecznej roboty. Zrobiłem prowizoryczne rysunki i coraz bardziej watpie w yo rozwiązanie. Czy jednak się mylę? Jaki namiot będzie pasował do tych lamp? Jeżeli ktoś może rozwiać moje wątpliwości proszę o komentarz
Pzdr
 
U

Usunięty 79633

Guest
Taki 1 mars najlepiej sprawdza się w 70x70, 80x80 to dla niego za dużo.
Najlepszy box pod te 2 lampy to: 100x100x200

Wszystko to liczyłem przy założeniu 300w/m2.
 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,149
Odznaki
4
Masz dwie praktycznie kwadratowe lampy więc ciężko będzie to sensownie pomieścić w kwadratowym boxie bo część boxa będzie przeswietlona a część niedoswietlona. Szukaj boxa prostokątnego np 120x60.
 

Anarcy87

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2022
Postów
68
Buchów
17
Masz dwie praktycznie kwadratowe lampy więc ciężko będzie to sensownie pomieścić w kwadratowym boxie bo część boxa będzie przeswietlona a część niedoswietlona. Szukaj boxa prostokątnego np 120x60.
Ech, a już się cieszyłem że ogram trochę więcej miejsca. Kurcze, no szkoda trochę ale życia nie oszukam. Dzieki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół