nasiona marihuany

DXM - Pierwszy raz

Wyszukiwarka Forumowa:

Ruski39

Member
Rejestracja
Lut 24, 2012
Postów
14
Buchów
0
U nas w Rosji preparaty majonce DXM nazywajom sie "Гликодин" albo "Тусин+" ten drugi preparat ma fajne nazwanie co oznacza Тусин+ - Impreza+
U nas w Rosji baaardzo duzo cpunuw z apteki bo hodowla to bardzio ryzykowne a tak jedynka kosztuje przeliczajonc na ZL okolo 50-60) wienc u nas cpune kochajom apteke) A ja wole MJ <wodna>
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
tak czytam niektore posty i az mi sie przykro robi ze ludzie co lizneli troche wiedzy maja najwiecej do powiedzenia

dxm jest fajne ale raz na ruski rok i z mj we wlasnym lozku z sluchawkami na uszach
zreszta teraz jest mxe kazdy wie gdzie i za ile wiec nie warto ganiac za dxmem
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
Ja nie wiem, uświadomisz mnie?
poszukaj sklepow rc w google badz na hr

mxe działa bardzo podobnie do dxm wlasciwie nie mam skali porownawczej jesli chodzi o moc bo acodinu zjadłem najwiecej 30 tab a mxe przy***ałem odrazu 100mg w nos i bez mj
wjezdza w niecałą minute i bomba jest przekurewska cevy mocniejsze wyrazniejsze i bardziej kolorowe noi wiecej sie pamieta, u mnie sie zakonczyło to o tyle zle ze zostalem rano obudzony wyzygałem kolacje totalnie po***ała mi sie perspketywa wszytskie dzwieki były metaliczne i nieprzyjemne ale wszystko wrociło do normy po kilku godzinnej drzemce, wiele osob chodzi totalnie pozytywnie wy***ana po tym bo tez jest inihbitorem rychwuty zwrotnego seratoniny i ten stan moze sie utrzymywac nawet przez tydzien

osobiscie jesli ktos chce sporobowac dysocjantow to polecam wlasnie mxe
 

Wolny

Member
Rejestracja
Mar 7, 2012
Postów
17
Buchów
0
Dxm

Chore wpie****ać jakieś tabletki przez takich idiotów potem nie będe mógł sobie bez recepty kupowac lekarstw....Po co ci jakieś Dxm'y jak możesz se wiadro strzelić i masz o wiele lepszą banie człowieku zastanów się to ci wyniszczy wątrobe i nerki jak byś pił przez pare mieśięcy wódke dzień w dzień .... pomyśleć troszke "Only Natura"
 
G

Gość

Guest
mxde?? chyba chodzi ci o mefedron?
nie nie mowie o acodinie ale on tez jest ok ale trzeba zjesc jak ja jadlem to po 25-30szt.a koledzy po 20 szt. do szpitala na plukanie zoladka pojechali :pl:

---------- Aktualizacja posta 04:23 ---------- Czas poprzedniego posta 04:21 ----------

WOLNY jak niebrales to nie mow co jakie jest
ale nie ma to jak<wodna><wodna><wodna>
 

Rafik

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
317
Buchów
0
Chore wpie****ać jakieś tabletki przez takich idiotów potem nie będe mógł sobie bez recepty kupowac lekarstw....Po co ci jakieś Dxm'y jak możesz se wiadro strzelić i masz o wiele lepszą banie człowieku zastanów się to ci wyniszczy wątrobe i nerki jak byś pił przez pare mieśięcy wódke dzień w dzień .... pomyśleć troszke "Only Natura"

Chyba przez tych idiotów z izby aptecznej. Co chwilę zmieniają coś z OTC na Rp a przeciętny obywatel musi w kolejkach do lekarza stać bo tłumy idą po nowe recepty.
 
G

Gość

Guest
hmmmm.,..<wodna><wodna><wodna>

---------- Aktualizacja posta 10:20 ---------- Czas poprzedniego posta 10:19 ----------

a kolga ma racje trzeba stac po leki drogie w aptece:zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół