nasiona marihuany

DXM

Wyszukiwarka Forumowa:

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Mało pamiętałem z 750 dxm i wcale mnie to nie zniechęca przed dalszym jego ćpaniem.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Dobra, mam już 900 mg, jutro albo pojutrze zjem. W środe napisze co i jak hehe.
 
R

Rider

Guest
yyy to sie moze wiazac przy twojich danych technicznych yyy jak ja bym zjadl 1350mg, przezyjesz ;] w FAQ pisze ze max to 1500mg, znasz jakiegos mistrza?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Znam kolesia, który zjadł 1500mg, oczywiście wyrzygał. Przy 750 mg wymiotowałem, ale zaczęłem miec odruchy po tym jak pchałem samochod.

[ Dodano: 2006-01-25, 21:26 ]
Predazzo, jeśli czytałeś Hyperreal, to ten koleś to Narconamicon.
 
R

Rider

Guest
sleja napisał:
Znam kolesia, który zjadł 1500mg, oczywiście wyrzygał. Przy 750 mg wymiotowałem, ale zaczęłem miec odruchy po tym jak pchałem samochod.
Mozliwe ze ten zyg uratowal kolesiowi zycie niekoniecznie przed smiercia.
heh ja nigdy nie wymiotowalem, zawsze w odpowienich odstepach czasu lykam odpowiednio ilosciowo i zawsze czyms zagryzam, polecam taki system.

sleja napisał:
Predazzo, jeśli czytałeś Hyperreal, to ten koleś to Narconamicon.
cos tam swiata, jednak slabo z my memory
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
sleja, opisz jakie miałeś po tym doznania :D. Sam jestem ciekaw. Wizje są ponoć bardzo realistyczne, a wręcz są rzecyzwistością. Mam nadzieje że bierzesz pod czyjąś opieką bo samotnie można zaliczyć niezły przypał.
 
R

Rider

Guest
WicioP napisał:
Mam nadzieje że bierzesz pod czyjąś opieką bo samotnie można zaliczyć niezły przypał.
sorka ze sie wtrace, ale osobiscie po ogromnych dawkam mam jeszcze troche swadomosci a zeby nie zrobic jakiegos glopstwa jednym zdaniem pelna kontrola nad tripem ;]
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Predazzo, a próbowałeś Salvia divinorum :D? 0 kontroli, choc byś bardzo chiał. Jak jest po Bieluniu nie wiem, ale czytając tipy na neuro grow można było dość do wniosku, że nie wszystko się kontroluje, zwłąszcza iż percepcja wzrokowa zawodzi zupełnie.
 
R

Rider

Guest
WicioP, waidomo ze po salvi jest inaczej, jak osiagniesz szczytny pozim 4 czy tam 5, to tracisz calkowicie kontrole nad cialem i myslami stajesz sie tym czym slavia sobie zazyczy podobnie jest z najmocniejszym psychodelikiem na swiecie czyli ayahuasca, i sa o wiele bezpieczniejsze niz poczynajac od bielunia, klony, grzybkow itd. po DXM, LSD, budapren itd. choc ma sie w wiekszosci panowanie nad cialem, nie zawsze nad umyslem...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Acodin, syrop

Słyszał ktoś z was kiedyś o narkotycznych włąściwościach tego syropiku? mam 2 buteleczki w domu :D moowcie jak cos :D
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
DXM. ku**a ku**a qwa qrwa. !!!!!!!!!!
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
sleja...

co to to cale DXM !!

ile trzeba wypic Acodinu zeby sie zaj***ć?? jakie sa skutki?? jaka faza??

prosze o infooo !!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Eheheh, faza nie porównywalna do ziołowej. Wypij połowę, jeśli po godiznie uznasz, że jest chÓjowo to dopijasz drugą połowę butelki. Na drugi raz wal cały syrop. Psychodeliczny trip, polecam neuro groove na www.hyperreal.info tam będzie o dekstrometorfanie.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Eheheh, jem to baaaaaaaardzo rzadko. 2 raz zrobiłem sobie taki "ciąg". Neuron jadł 2 tygodnie codziennie dawki od 600-900mg i żyje. Dragów nigdy nie traktowałem jak magii. Rozrywka, hobby, pasja, może nałóg.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół