nasiona marihuany

dylemat z boxem

Wyszukiwarka Forumowa:

proximo

New member
Rejestracja
Mar 20, 2011
Postów
3
Buchów
0
Witam serdecnzie chcialem sie zapytac czy w boxie o wymiarach 1x1x1.5m wystarczy hps250watt czy przydalby sie mocniejszy i jeszcze jedno czy warto zainwestowac w MH ? z gory dziękuje ;)
 

DeeJay

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2011
Postów
431
Buchów
0

Powieszchnia 1 m2

Minimalnie: 30000 Lumenów
Srednio: 40000 Lumenów
Optymalnie: 50000 Lumenów

Wlasne: 50000 Lumenów

`Nie wydaję mi się żeby hs 250w sełniał chociaż minimalne wymagania.


Moim zdaniem, hs to hs więc warto w niego inwestować


 
D

delete

Guest
Witam serdecnzie chcialem sie zapytac czy w boxie o wymiarach 1x1x1.5m wystarczy hps250watt czy przydalby sie mocniejszy i jeszcze jedno czy warto zainwestowac w MH ? z gory dziękuje ;)

Elegancko box by hulał przy takich wymiarach na 400W.
Co do żarówki MH to polecam na fazę wzrostu(weg) .




Moim zdaniem, hs to hs więc warto w niego inwestować
[/SIZE]

Chodzi ci chyba o HPS (High Pressure Sodium) <lol>
 
G

Gość

Guest
Witam serdecnzie chcialem sie zapytac czy w boxie o wymiarach 1x1x1.5m wystarczy hps250watt czy przydalby sie mocniejszy i jeszcze jedno czy warto zainwestowac w MH ? z gory dziękuje ;)


może na lumateku albo innym cyfrowym balaście, dają do 27% więcej światła więc teoretycznie z 250w mógłbyś wycisnąć ok 40k lumenów.
 

Weedini321

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2011
Postów
88
Buchów
0
Przecież to się nie opłaca cyfrowy balast jest droższy od zestawu Hps 400w + żarówka 400w MH , i jeszcze masz siano na nasiona :)
 

Rudysto2

Member
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
6
Buchów
0
A może Ktos podpowie jakie parametry swietlowki uv do boxa 90x30x120cm wysoki, dodam ze mam już 6 swietlowek 36w w nim. A czytałem ze uv promienie w Boxie stymuluja roslinke. Wiec chcialbym dodac taka.Nigdzie nie mogę znaleźć nic o parametrach światła uv. Poradzi Ktos?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół