nasiona marihuany

Dzefrejowy Outdoor 2k17 / 4x Purple Maroc Female Seeds, 3 Super Bud Auto i coś jeszcze zawita!

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzefrej

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
49
Buchów
0
Witam wszystkich outdorowców i kazdego zajawkowicza który tutaj zaglądnął.
Nasiona:
4x Puple Maroc (Female Seeds)
3x Super Bud Auto (Green House)

Maroki wysadzone w czwartym dniu zycia, dzisiaj przyszedlem 1 raz od wysadzenia i SZOK!:crazy: A więc te największe mają okolo 3 tyg.Mam zamiar dokupic sobie jeszcze automatow i posadzic w donicach.
Gleba nie chce wspolpracowac spotowa, mimo ze w poprzednim roku rosło w niej lux, to poprostu nie chciala pic wody. Ziemia wyglada na pol na pol piasek z czarnoziemia, i jak sie podlewa gdy jest mega sucha, to splywa jak po kaczce i plynie sobie gdzie chce.W poprzednim roku zeby podlac je, mialem wbite butelki kolo roslinki i robily za dozownik, inaczej 90% wody plyneła by sobie hen hen. Nauczywszy sie po wk***ianiu w poprzednim roku, troszke sobie terez wykarczowalem bardziej i ciut nizej posadzilem rosliny.
Nie chce mi sie wiele pisać bo w sumie nie wiele jest do pisania jak na te chwile. Wysadzone juz jest od 2 tyg 4x Purple Maroc i dzisiaj doszły 3 Super Bud auto.Spot zapełnionym więc nieopodal znajde kolejny do wykarczowania i zrobienia miejsca na jakies automaciki. Co do spota to jest wporzadku bo 15m od niego plynie kanał więc wody ma ile tylko zechcę.
Dość pisania kacapołów, mam ochote na buszka więc koniec!

Łapcie Fotki!







Maroczki Baczność



Świeżo wysadzone Super Bud'y

Cały Spocik




To by było na tyle, jutro mam zamiar zamowic z 6-8 automatow, więc jak ktos ma cos fajnego produktywnego i mocnego na outa to polecajcie!
 

Dzefrej

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
49
Buchów
0
Siemanko
Szybku Up bo czasu za bardzo nie mam.
Jest wporzadku, poza tym ze jakos boczne szczyty wolno wybijaja, ale to niz maja czas jeszcze. nie podlewalem ani nie nawizilem bo zapomniales sypkich nawozow zabrac, a ziemia po deszczu byla mokra tak wiec odpuscilem i jak wroce z urlopu za niecale 2 tyg nakarmie koleżanki.
Miłego ogladania! <coolpalacz>
Wszystkie Kolezanki (prawie)


rzadek maroczków, plus dwa super bud auto z przodu ;)


Super bud sie pomalu odbija.


:D



To na tyle, oceniac panowie!!
 

diabelcc

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2015
Postów
41
Buchów
0
ale tyczki :D wez wytnij dookoła :D centralnie przed nimi stoi drzewo male co zasłania je kiedy slonko robi swoje :)
 

Dzefrej

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
49
Buchów
0
Siemanko Wszystkim po przerwie!
Nie było up'ów jakies 2 miesiace i mnie na spocie równeż sporo czasu :pl:
Miejscówka zarosła na ostro ale byłem tego świadom i odwiedzając wczoraj spota wziąłem ze soba piłe :p
Automaty pozakrywane wśrod pokrzyw a moje purple maroki staly przykryte kurtynami jakis dzikich drzewek rózy ktore nie wiem jakim cudem ale mialy po 8metrow prawie :O na szczęśćie padał deszcz więc zdala od obaw o ludzi sciąłem trzy takie oto nieprzyjacielskie drzewka ale czuje sie rozgrzeszowy bo posadzilem 7 swoich przecież :D

Obiecuje ze od teraz postaram sie odwiedzac spota co 2 tyg i pokazywac co sie dzieje. Apropo , Automkaty byly prawie gotowe ale tez popleśniale po częsci więć stala sie sprawa oczywista , kosa ! :harvest: super bud gdyby byly wyglaskane i zadbane byly by nie wysokie ale napewno grube pały, lecz niestety nie dopilnowalem bo pracy służbowej miałem tyle ze czasu 0 na spota ;<
Super budy 50% poplesniale, oblane cale zywica lecz bobki typowo outdorowe lisciaste, moja wina napewno bo zarosly strasznie az szukalem jednego xd
Nie ma tego złego panowie bo maroki maja po 3,5 metra kazdy ;O wyciagnely sie z winy ze byly w cieniu duzą czesc dnia albo popropstu tak maja, kiedys od tego samego producenta mialem i tez mialy po 3metry tak ze oby teraz po karczerowaniu spota pokazaly na co je stać :)) wczoraj podsypalem 4 maroki bardzo duza iloscia bat guano , plus do tego dalem im po litrze potrójnej dawki pk. powoli kazdy z marokow robi fotki tak ze 1,5 miesiaca i licze na kose.nawozy poszly na ostro wiec teraz licze na ogień ( od nasiona ani auto ani maroki nie dostaly kropli nawozu bo za kazdym razem zapominalem spakowac w auto...:pl: )
Mam tutaj kilka zdjęć ale niestety jakosc lipa bo jak zaczynalem robic fotki dwa dziki staly odemnie jakeis 10 metrow i juz zaczely ręce dreżeć hahaha.

Pozdro i podrzuce kolejne foto jak podjade na kontrole.

Purple Marok




Wybaczcie tę masakryczna jakosć ale cięzji robic foto wiedzac ze locha z malymi jest 10m od Ciebie, zresztą przegonily mnie minute po zdjęciach xd


Super Bud Auto , zagubiony w tarwie haha


Super bud auto
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Wyciągnięte do nieba jak bambus XD
Ale zdrowe i nawet ładne ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół