nasiona marihuany

Dzej=Sleja??

Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
hehe zauwazylem ze w pare osub tak samo jak ja przypuszczalo ze Dzej to moze byc Sleja!!Ja zaczelem tak przypuszczac jak razem z lubem zaczela bronic sleji i pisala tez co do tego tematu o papiezu a nastepnie jak besztala uzytkownikow za zachlannos co do pestek z openseeda.Zupelnie tak jak by to zrobil sleja gdyz tak samo besztal za zlodziejstwo zwiazane z wymontowywaniem lamp hps z latarni na ulicach...!!tym bardziej ze nagle z swojego konta napisal ze to nie on!!tak by czytal ciagle tpo forum i nic niepisal??a nagle gdy ktos posadzil ze dzej to moze byc on to odrazu by odpisywal...!hehehe albo to ciekawy zbieg okolicznosci alebo komus niewyszedl walek:p zreszta Sleja kiedys muwil ze jakby chcial to by nami mugl manipulowac czy jakos tak...!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
durielek napisał:
tym bardziej ze nagle z swojego konta napisal ze to nie on

pisał lubo, tyczyło się to konta P. wkręta była boska, dopóki chciało mi się ją dalej ciągnąć.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
P napisał:
pisał lubo, tyczyło się to konta P. wkręta była boska, dopóki chciało mi się ją dalej ciągnąć.
nie rozumiem...lubo pisal z twojego konta ze Dzej to nie on??
a co do wkrety to niebyla taka boska bo niektorzy sie zaczeli domyslac o co biega...!!zalezy od ktorego mamentu odechcialo ci sie dalej wkrecac...Ja nie czytalem wielu tematow, ale po tym jak byly pojazdy o pestki to sie pokapowalem...
 
H

haszyszekk

Guest
P napisał:
wkręta była boska
heh śmietnika sie tylko zrobiło ;/ Gdzieś napisałem że Dzej to Sleja wg mnie ale potem ktoś wystawił dobrą argumentację zwrotną.... po prostu jak sie pali na okrągło łatwiej jest olewać rzeczy ;) Hu* z tym co sie dzieje. Sprzatnąć i sie nie zagłebiać i szczegóły - do tego jest zdolny przepalony umysł ;/ pzdr
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
wyglada na to ze ty bogusik ,ja i lubo sie pokapowalismy hehe :thumleft:
 
H

haszyszekk

Guest
Bez różnicy... nic podniecającego ;) jeszcze przy temacie z papieżem Sleja potrafil mnie doprowadzic... teraz raczej mało mnie rusza co zrobi prowokującego...
hehe pzdr4P
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Lol, tuż po zniknięciu Slei, jeszcze w temacie o maku napisałem, że Sleja pewnie zmienił osobowość. Miałem takie dziwne przeczucie, jak widać nie myliłem się...
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
P napisał:
durielek napisał:
tym bardziej ze nagle z swojego konta napisal ze to nie on

pisał lubo, tyczyło się to konta P. wkręta była boska, dopóki chciało mi się ją dalej ciągnąć.
Jesteś prawie śmieszny.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
durielek napisał:
nie rozumiem...lubo pisal z twojego konta ze Dzej to nie on??

Zagmatwane, co bejbe, byłem sleją, sleja był Dzejem, teraz wszystko wróciło do normy.

PS. Ale byłaby wkręta, jakby okazało się, że ja i sleja to jedna osoba. Byłaby wkrętka roku.
 
H

haszyszekk

Guest
lubo napisał:
Byłaby wkrętka roku
heh powiedz że to prawda a i tak nie uwierze :) hehe
Bez przesady... ludzie jednak mają jakieś cechy albo usposobienie przenikające wszystko co robią, mowią czy pisza... jakbyś byl sleją to od ręki możesz ubiegać sie o oskara za role "P" w serialu "maria i henryk" :}
lubo napisał:
Byłaby wkrętka roku
hehe a moze opublikuje swoj dyplom ukończenia psiej akademii ^ ^ czy co sie tam otrzymuje... to był by dopiero odjazd :pr: pzdr

[ Dodano: 2006-08-05, 19:06 ]
"czy co tam sie otrzymuje"
heh słaby ze mnie wkręcacz ;) do Sleji mi daleko hehe :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół