nasiona marihuany

Dzieje sie cos strasznego!!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Na mojej WW i Durbanie na liscie robia sie brazowe i maja pelno dziur!!!! Nie wiem juz co mam robic w sumie te roslinki rosna bardzo dobrze ale prawie na kazdym lisciu sa dziury a na jedym lisciu durbana robia sie takie dziwne brazowe plamy!!! Od czego to moze byc??? Uzywam biohumusa podlewam co 3 dni bo jest strasznie sucho! Na poczatku myslalem ze te dziury to cos wygryzlo ale teraz jestem prawie pewien ze to jakas choroba!!!!!!! I tylko te 2 roslinki sa chore!!!!!!! Please pomozcie bo STTTRRRRASSSSZZZZZNNNNIIIIIIE mi ich szkoda!!!!!!!!
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
moze to jakis niedobor loknij i porownaj na haszysz.com
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Na mojej WW i Durbanie na liscie robia sie brazowe i maja pelno dziur!!!! Nie wiem juz co mam robic w sumie te roslinki rosna bardzo dobrze ale prawie na kazdym lisciu sa dziury a na jedym lisciu durbana robia sie takie dziwne brazowe plamy!!! Od czego to moze byc??? Uzywam biohumusa podlewam co 3 dni bo jest strasznie sucho! Na poczatku myslalem ze te dziury to cos wygryzlo ale teraz jestem prawie pewien ze to jakas choroba!!!!!!! I tylko te 2 roslinki sa chore!!!!!!! Please pomozcie bo STTTRRRRASSSSZZZZZNNNNIIIIIIE mi ich szkoda!!!!!!!!
lejesz biohumusa co 3 dni? czy zle cie zrozumialem?
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Tak, ale to raczej nieistotne!!!
 

mike1000

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
117
Buchów
0
hbsh napisał:
Tak, ale to raczej nieistotne!!!

Raczej istotne - jak dla mnie to przenawoziles.

Ratuj je szybko, masz niewiele czasu.
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
To dlaczego inne rosna ladnie??? Wszystkie podlewam tak samo i dobrze jest tylko z tymi dwoma jest cos nie tak!!!!!!
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
nie nawozi sie czasem raz na 7 dni??
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Na oucie to nie ma takiego znaczenia, pozatym biohumusa ciezko jest przedawkowac! Gdyby to bylo przenawozenie to oznaki bylyby inne!! Liscie sa ogromne, zielone tylko maja w chu* takich malych dziurek i dookola ich sa zolte !!!!!!! A moze to mrowki bo ostatnio zauwazylem mrowisko 20 cm od mojego planta!!!! hm?? Albo to przez rose i slonce to wypala! Co o tym myslicie?
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
biohumus można stosować do każdego podlewania.
kropki dziurki powstają również ze zbyt wysokiej temperatury, chociaż skoro inne są zdrowe stawiam na jakieś robaczki które pędzlują Ci listki.. Poszukaj ultra małych pajączków cz nie masz pod listkami. Znajdź parę biedronek i daj je na planty, jak znajdą coś żywego to zjedzą ;D

Hm... do ziemi dosyp dolomitu może ziemia ma niewłaściwe ph?
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
z ph jest wszystko ok, na poczatku uprawy ziemia byla posypana dolomitem! Z reszta przed tym miala ph 5,8 wiec i tak nie powinno sie nic zlego dziac! Szkodniki to raczej nie sa bo zjadalyby wtedy krawedzie lisci raczej a nie tak od srodka! Moze to rzeczywiscie od wysokiej temp bo slonce prazy non stop i w sloncu jest ok 40 stopni!!
 

Mazar

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2006
Postów
69
Buchów
0
Ood słonca raczej nie bo ja mam swoja roślinke na podworku i jest tez non stop w słoncu i nic takiego sie nie dzieje ale jakiś miesiac temu miałem tak samo dziurki na listkach, obciełem je(nie wszystkie) i po jakimś czasie sie wszystko wyrownało, jest ołkeji
ale wiesz nie obcinaj swojej jak jest Ci szkoda bo mi tej akurat nie było a jeszcze mozne sie coś z***ać..
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
W zyciu bym liscia nie obcial!!!! One sa ladne, zielone i ogromne!!!! Jeden palec ma dlugosc 20 cm (WW 35 dni) Tylko te **** dziury!!!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół