nasiona marihuany

Dziewczyny nie puchna

Wyszukiwarka Forumowa:

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28
Siema, Mam dziewczyny w polowie kwitnienia i cos nie puchna. 2 raz robie w rdwc i ogolnie nie wygladaja najgorzej. PH 5.7-6.0 PPM jest 1400/1600 nie wyglada zeby miala niedobory. tylko porosly wielke na indukcji a tego sie nie spodziewalem i swiatla juz do gory nie moge podniesc.... ale jest co jest. pozywka ma 19 stopni mniejwiecej. Wczym moze byc problem? jakies pytania to walic smialo. dodam ze uzywam filtra ale nie mam czystej ro, od czasu do czasu dolewam poprostu ro jak przesadze z nawozami. dzieki
 

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28

IMG_0069.jpg





tak na dzien dzisiejszy to wyglada. dzieki
 

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
Ja bym zrobił fryzjera i poczekał z tydzień/dwa a jak nic nie da to kosić :p
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Poblokowane to nie puchną za dużo jedzonka dostały, trochę przyciąć możesz, zwłaszcza te stare liście...
 

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28
Poblokowane to nie puchną za dużo jedzonka dostały, trochę przyciąć możesz, zwłaszcza te stare liście...
nie postresuje ich za bardzo? fryzjerem ? wczoraj polecial Florakleen na 24h dzis bedzie woda wymieniona myslisz ze odblokuje? to jaki PPM powinno byc w takim etapie 1400? Ogolnie to nie uzywalem florakleen miedzy veg a flo moze byc to przyczyna? Woda byla wymieniana co 2 tyg tylko teraz jest wyemieniana co tydzien i pod koniec tygodnia wlewam florakleen tak w sklepie podpowiedzieli. dzieki za pomoc

fryzjer w tym etapie troche slabo co?
duzo jeszcze bialych wloskow to niewiem czy jeszcze 2 tygodnie
 

ogrodnikt

Active member
Rejestracja
Gru 9, 2021
Postów
26
Buchów
30
Możesz napisać cos więcej o oświetleniu jakie ledy??
 

ZielonyCzarodziej

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2021
Postów
46
Buchów
28
Możesz napisać cos więcej o oświetleniu jakie ledy??
siema Ledy mam 6x 180W Cree, problem z nimi jest taki ze mi calego boxa nie oswitlaja... boki boxa sa w miare ciemne zreszta widac jak dziewczyny sie wyciagaja do gory na bokach. Narazie lece z tym co mam mozliwe ze w przyszlosci bedzie kupione

Maxibright Daylight 200W LED x3​

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół