nasiona marihuany

Dzik!

Wyszukiwarka Forumowa:
M

maz

Guest
najskuteczniej by ci było iść do sklepu np.Hortico (albo napisać im w emailu co sie stało i jaki masz problem) kupic w płynie odstraszacz dla dzikich zwierząt
wystarczy pare kropel bo wali jak :puker: i
żadne dzikie zwierz do niego nie podejdzie
jusz sprawdzałem ten towar polecam
podaje strone hortico
www.hortico.pl
koszt tego preparatu wacha sie 5-20 zł za buteleczke

X

XnX

Guest
heh... okazalo sie ze kolo mijego spota popie****a sobie dzik :farao: ... jutro trzeba bedzie uzyc proszku... mam nadzieje ze sku***syn nie rozkopal mi ziemi... sarne tez dzis widzialem ale sie zastosuje podstawowe rzeczy i po klopocie :D

Greetz!

kfjatek

Well-known member
Buchów
0
No właśnie .,, i ja też mam
ten problem z dzikami... proszku raczej niebede stosowal bo
sie jakoś boje tej metody...
a i z tego sklepu hortico tez niebede zamawial bo to tez niejestpewne...
a szkoda kasy :pP!
Zostaje mi tylko takie ogrodzenie dookoła spota... polecam ten sposób mój kolega mial
go zeszłym roku... dziki niedaleko ryły ziemie straszliwie.. a jego spot zostal nienaruszony./.
Co prawda to przypalowy sposób bo ktoś moze zobaczsyc...ale jak ktoś ma dobrze skitranego spota,.,, i jest pewnien ze nikt tam nie zajży(no oprócz dzików:p)...to bardzo polecam!

Peace.

X

XnX

Guest
kfjatek napisał:
proszku raczej niebede stosowal bo
sie jakoś boje tej metody...
no u mnie dzieki metodzie polaczenia wszytkich proszkow i innych detergentow pralkowych od dluzszego czasu nie ma dzika :D

Greetz!

D

delete

Guest
hehe,,, a u mnie są dziki... Taki mały lasek, znalazłem nawet nore, a 100% dzik, poznaje po kopytach (tropów pełno wszędzie drzewa z kory obgrysione i wydeptane w koło nich).
Kolegi ojciec wylał środek na dziki za ogrodem swoim, bo tam żule miały pijalnie. Na całym ośedlu śmierdziało jakby szambo wylało i ani jednego żula do dziś tam nie widziałem, więc na dziki też zadziała ; ]

G

Green

Guest
Ghonox napisał:
ehe,,, a u mnie są dziki... Taki mały lasek, znalazłem nawet nore, a 100% dzik

a rany dziki nie robia nor i zadnym wyopadku nora nieswidczy o tym ze jest byl tam dzik
chyba Ci sie ***lo z guźcem z afryki

pozdr.

D

delete

Guest
W Programie Ostoja w TVP mówili o dzikach, pokazywali dziki, drzewka obgryzione, tropy. Może nora nie była dzika, ale jest duża, człowiek by wpełznoł. Ale obgryzione sosenki, wydeptane dziury w koło niej (sosny)... jestem 100% pewny że to dzik. A co do nory to pewnie miś polarny :scratch:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Buchów
1

Czy to robota tego sk.ur.wy.sy.na dzika?? dookoła miejscowki rosypałem usztywniacz i wybielacz do firanek + troche papieru toaletowego nasączonego perfumami do drzewek poprzyczepiałem?? czy to ma jakiś sens?? a moze karbidu w namoczonych chusteczkach powyrzucac dookoła?

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Buchów
1
Co reklamówkę. Myślisz, że dzik przestraszy się reklamówki ??

D

delete

Guest
haha, gdyby dziki (i inne zwierzątka) miały być się reklamówki, to by z swoich nor nie wychodziły...

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Buchów
1
lasy są tak aznieczyszczone wyrzucanymi odpadkami, że zwierzyna do tego się już przyzwyczaiła.

Lavender

Well-known member
Weteran
Buchów
1
Reklamówka nie zda egzaminu... sam zostawiłem parę dni temu wielki worek po ziemi bo nie miałem go jak zabrać i stwierdziłem, że wezmę go jak przyjadę podlać pomidorki.
Następnego dnia przyjechałem a spocik rozkopany..... zostało tylko 5 roślinek z 10. Podlałem poukładałem roślinki i do domciu.
Dziś tam zachodzę żeby znowu podlać, a dziki się bawiły tą folią po ziemi i znowu rozkopały dołek... przegoniłem je ale uratowały się tylko 2 Durban Poisony plus jeden złamany może się ukorzeni. No i szlag trafił cały outdoor K*** M**.
p.s.
raczej sikanie dookoła też nic nie da bo w tym przypadku nie pomogło...
no i bez nasionek i bez roślinek - jeden rok w plecy.

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Buchów
1
Jaki z tego morał?? Dziki to cholerne sqrwysyny, z tupetem...

One Love

Well-known member
Buchów
0
może zabić jednego dzika i nadziac jego głowe na pal przy spocie? ;>

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół