nasiona marihuany

Dzik!

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pxr

Guest
Mam tylko jednego spota, w 70% przygotowanego pod uprawę. Przy ostatniej wizycie na miejscówce do dołków dodałem troche dolomitu i obsypałem całego spota sierścią psa.
Dziś wybrałem się ponownie na spotka z myślą o dorobieniu kilku nowych dołków, lecz zastałem go całego zrytego :cat: Wszyściutkie dołki (z przygotowaną wcześniej ziemią) zryte przez ****ne dziki!
Po krótkim namyśle postanowiłem ponaprawiać szkody, i wszelką rozsypaną ziemię zebrać i powrzucać do dołków... W pewnym momencie w odległości 15 metrów zauważyłem dzika! :shock: Zadzwoniłem do kumpla i wspólnie uzgodniliśmy że powinienem sobie na dziś odpuścić :roll: Stałem nie ruchomo, a bydlak powolnym tempem oddalił się o parę metrów i skrył się w pobliskich krzakach. :sunny: Chwyciłem za rower i ruszyłem w stronę domu.
Btw. Pierwszy raz spotkałem się z dzikiem więc się trochę wystraszyłem bo nie wiedziałem czego mogę się spodziewać :-?

Jak myślicie, przyciągnęła go ta sierść? Miejscówka już spalona?
Czy powinny pomóc środki typu mocz, proszek do prania...itd?

W najbliższych dniach chciałem już posiać, a tu proszę... ehhh :thumbdown:

pozdro
 
R

Rider

Guest
pxr napisał:
proszek do prania
hehe zobaczymy czy działa ,sam wyprobywuje w tym roku .Na niektórych spotach tez spaceruja sarny ,dziki dosc zadko.

Ja bym hu*a nieodpuscił :sunny:
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
moim zdaniem zwierzęta są ciekawe i taki proszek do prania tylko rzucał by się im w oczy i z ciekawosci zaczną grzebać i wkoncu dobiorą sie do roslinek>> to jest moja wersja mozesz sie z nia zgadzac lub nie wybor nalezy do ciebie ale poczekajmy jak inni sie wypowiedza
 
R

Rider

Guest
Niezgadzam sie z nia ;]
Znajomy stosował i nic mu sie niedobrało do roslinek a w okolicy bylo naprawde duzo saren.
Przeciez proszek niema odstraszac wygladem tylko zapachem ;]
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
a patent z krwią to co? dzik co wpie****a? krew przegoni wszystkie zwierzęta leśne (chyba)
idzcie do rzeźnie lub do miesnego i zapytajcie sie o krew. :sunny: powiedzcie, ze pic sie Wam chce :jocolor:
 
P

pxr

Guest
Nie jestem pewien co do tej krwi... Przecież dzik jest wszystkożerny. Nie miałem żadnego doświadczenia z nią związanego, więc nie wiem jak na niego działa, choć w powszechnie krążącej opinii odstrasza go.

Dobra powalczymy... mam nadzieje że wygramy :farao: :farao: :farao: :rendeer: :rendeer: :rendeer:

pozdro
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
krew odstrasza tylko zwierzęta roślinożerne , a mięsożerne przyciąga :)
 
M

maz

Guest
cz4rek ty chyba nie wiesz co wpier****** dziki
:farao: są wszystko żerne i krew jak poczują to dopiero zaczną ryć :silent:
 
H

haszyszekk

Guest
Ja jak jeszcze nie miałem pojęcia o uprawie konopi miałem probem z dzikami :pale:
W nocy normalnie koło płotu łaziły i ryły co sie dało :pl: Nadmienie że mieszkam przy lasku, wiec to byl problem... nigdzie na spacer bo dzik-matka z małymi :pl:
Moje rozwiązanie - Zaprosiłem do siebie kumpla (nie na bakanko), którego ojciec zajmuje sie polowaniami i ogólnie pojętym myślistwem... Ustalili to gdzies z leśnikiem - jest problem, mósi być rozwiązanie... Dostali pozwolenie (albo i nie ;)) nie pytałem o to ;) i dzików już nie ma.... Wnioski: Znajdź myśliwego i zaproś na polowanie. pzdr
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Ale zabij jednego dzika i polej nakoło miejscówy krew dzika.
 
M

maz

Guest
blan to inne poczują jego zapach i przyjdą go wpier*** z kopytami ponieważ są wszystko żerne a najbardziej lubią padline :pr:
 
H

haszyszekk

Guest
Jak już zabić to wszystkie. Dziki nie będą bały sie krwi dzika... raczej pomyślą ze ranny jest czy co i go bedą chciały dobić i zjeść... jeśli w ogóle rozróżniają czyja krew jest czyja :scratch:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół