nasiona marihuany

Dziura w dywanie i rytuał szamana,czyli..

Wyszukiwarka Forumowa:

Farmer1989

Member
Rejestracja
Lut 15, 2006
Postów
7
Buchów
0
Był słonczeny dzien.Bylo nas trzech:Ja, i dwóch kolegów.Poszliśmy do ziomka na chate,jeden miał palić pierwszy raz.Namówiliśmy go że ma załapać chociasz jednego bucha.Doszło do tego że poszło 4 rury na na trzech.Gdy paliłem ostatnią spadła kometa na dywan i zrobiła dziure w dywanie.Wtedy koledze załonczył sie prze***any film o_O.Widział krater w dywanie rozpłakał sie na ziemi bo bał sie ze dywan mu sie spali.Drugi kolega wygląda jak bambus :D(czarne kręcone włosy) zaczoł skakać po pokoju i turlać sie ze smiechu(ja tesz:D).Kolega kazał(ten co płakał:D) dzwignąć łóżko i odwrócić dywan,ja z afromenem nie mogłem ze smiechu podnies tak lekkiego łóżka,a kolega który miał niezłe film widział że skaczemy i odprawiamy jakiś tajemny rytuał :geek: :thumleft: .Potem poszłiśmy na basen i było za***iscie smiesznie.Pozdrawiam
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
lepiej niepalcie juz tak duzo :smurf: no ale w sumie tez bym chcial zeby az tak mnie pokopalo :pr: no ale predzej doprowadze sie do stanu ze niemoge chodzic i calkowicie niewiem co sie dzieje niz bende skakal i turlal sie :salut:
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
Bielak napisał:
hehe ladne palonko :p na bank jakis chemik ;]
haah chyba mało wypaliłes w zyciu ze mówisz ze to był chemik :) normalna lota jeszcze jak sie pali w sporym gronie i ktos pierwszy raz kmini buhha :).Co do pierwszego razu to kumpel tak sie zbuhal ze jak nalewal picie do kubka to słyszal melodyjke piałem z tego chyba przez godzine a potem obejrzelismy Borewicza i było jeszacze lepiej :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół