nasiona marihuany

Dziurki w liściach, małe czarne robaczki, ''uniwersalny'' środek.

Wyszukiwarka Forumowa:

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Siema, czytałem już sporo wątków tutaj ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie.
Szukam ''uniwersalnego'' środka do ochrony roślin przed pasożytami + ewentualnie pleśnią czy grzybami .
Mam jakieś robaczki na swoich plantach, w niektórych miejscach na liściach widoczne są dziurki (raczej nie przędziorek) prędzej małe ślimaki.

Czy istnieje jakiś magiczny środek który mi usunie to świństwo z plantów, najlepiej jeden do wielu rzeczy ?
Jak to psikać, jeśli najbliższy deszcze wszystko zmyje ?
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
w obi, castoramie chyba pełno tego jest (bo znalazlem mimo ze szukalem mikoryzy) i naturalne organic i sztuczne. Mozesz zrobic wywar z czosnku albo gnojówką z pokrzyw albo wywarem z piołunu czy tytoniu.
 

Cliffordzik

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2022
Postów
30
Buchów
55
Siemanko, również zauważyłem u siebie ten problem, tylko u mnie nadgryzione lekko końcówki i środki liści, nie dużo, chyba robal odpuścił, ale na moje to bardziej jakieś meszki czy inne małe dziadostwo. Nie pryskałem niczym bo w zasadzie nie widać dużego problemu. Byłoby ok, jakbyś fotkę jakąś zapodał, co by lepiej było zobaczyć przyczynę. Ale kolega wyżej dobrze napisał nt. piołunu.
 
U

Usunięty 57104

Guest
Wyczytałem gdzieś że cynamon ma właściwości bakteriobójcze pomogło mi z moją szałwią ponieważ miałem pleśń
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół